Kuaför Sinan Önder

E-posta Gönder

 • Altındağ, Ankara.

Ekiple Tanışın

Kuaför Sinan Önder Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Sinan Önder Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Sinan Önder Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Sinan Önder Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Sinan Önder Hakkında

En özel gününüzde, hayallerinizdeki görünüme kavuşmak, sandığınız kadar zor değil. Bembeyaz gelinliğinizle bir bütün oluşturacak şekilde sizi düğününüze hazırlıyoruz. Sevdiğiniz kişinin ve misafirlerinizin gözlerini kamaştıracağınıza eminiz! Ten renginize, fiziksel özelliklerinize ve düğün konseptinize en uygun saç ve makyajı oluşturuyoruz.

Sinan Önder Kuaför Salonu ekibi olarak, şimdiye kadar pek çok gelinimizin bu güzel gününe ortak olduk ve heyecanını paylaştık. Gözlerinizdeki parıltıyı açığa çıkarmak, doğal güzelliğinizi göstermek için bütün ekip, durmaksızın çalışıyoruz. Memnuniyetiniz ve beklentileriniz bizim için çok önemli. Her gelinimizin buradan, mutlu bir şekilde ayrılmasını istiyoruz. Hizmet kalitemizi de buna göre belirliyoruz.

İlk olarak, nasıl bir düğün organize ettiğiniz hakkında sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Buna uygun olarak da, saç modelinizi ve makyaj uygulamanızı belirliyoruz. Makyajda tercihimiz genel olarak, doğal tonları kullanmaktan yana oluyor. Saç modelinde ise; eğer salon düğünü yapacaksanız yukarıdan veya enseden toplanmış saçların üzerine gelin tacı takmanızı öneriyoruz. Kumsal düğünü organize ettiyseniz; zarif dalgaların üzerinde minik çiçeklerle süslenmiş saç aksesuarları muhteşem bir tercih olacaktır. Kır düğünlerinde ise, yine açık bırakılmış veya dağınık toplanmış saçları tercih edebilirsiniz.

Tarzınızı yansıtan ve sizi en iyi şekilde temsil edecek saç ve makyajlar yapıyoruz. Gece boyu kalıcı olması ve bozulmaması için de, özel spreylerle destekliyoruz. Düğünden önce yapacağımız prova imkanı sayesinde, o gün tam olarak nasıl görüneceğinizi, önceden gözlemleme şansı yakalıyorsunuz. Düğün gününde ise, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Sohbet havasında geçen bu hazırlanma sürecinde, üzerinizdeki tatlı telaşı biraz olsun atabiliyorsunuz.

Ankara kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı bir hizmet almak için bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.