Kuaför İsmail Özdemir

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför İsmail Özdemir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför İsmail Özdemir Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kuaför İsmail Özdemir Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför İsmail Özdemir Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför İsmail Özdemir Hakkında

Düğün günü pek çok kadın için özel bir anlam ifade ediyor. Siz de sevdiklerinizle bir arada olacağınız ve hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız düğününüzde göz kamaştırıcı görünmek isteyen bir gelin adayıysanız Kuaför İsmail Özdemir Ankara’da sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Yılların tecrübesine dayanarak tarzınızı en iyi yansıtacak modelleri ustalıkla yaptığımız kuaför salonunuzda beklentilerinizi karşılayacak hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz. Önceliğimiz daima memnuniyetiniz olduğu için tercih konusunda son sözü size bırakıyoruz. Hijyenik bir ortamda sizi ağırlayarak konforlu ve rahat edeceğiniz bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Elde ettiğimiz bilgileri gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve zevklerinizi göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak tarzlara birlikte karar veriyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini başarıyla yapmamızın yanı sıra dilerseniz saç kesimi ve renklendirme hizmetlerimizle de güzelleşmenize katkıda bulunuyoruz. Düğün günü sizinle birlikte yakınlarınızı da ağırlayarak hazırlıklarınıza aynı anda başlıyor ve bitiriyoruz.

Makyaj aşamasına geldiğimizde ise yüz hatlarınızı inceleyerek etkileyici görünmenizi sağlayacak uygulamalara yöneliyoruz. Ten renginize uygun tonları tespit ederek kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Pürüzsüz görünmeniz için önce makyaj bazı ardından da kapatıcılığı yüksek bir fondöten tercih ediyoruz. Göz yapınıza uygun makyaj stilini fırça yardımıyla uyguluyoruz. Kaşlarınızı belirginleştiriyoruz. Kontur, bronzer ve aydınlatıcı kullanıyoruz. Makyajınızın yapımını tamamladığımızda ise sabitleyici sprey sıkarak uzun saatler boyunca kalıcılığını koruyan bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Siz de Çankaya kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz güzellik salonumuzda hayalini kurduğunuz gelin olmak istiyorsanız fiyatlarımızı öğrenmek ve hizmet içeriklerimize göz atmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz. Lütfen formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Gaziosmanpaşa, Nenehatun Caddesi 11/4, 06700 Küçükesat,Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.