Kuaför Hakkı Maltepe

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Kuaför Hakkı Maltepe Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuaför Hakkı Maltepe Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Hakkı Maltepe Sık Sorulan Sorular

Kuaför Hakkı Maltepe gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Hakkı Maltepe gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kuaför Hakkı Maltepe gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Hakkı Maltepe gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Hakkı Maltepe şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Hakkı Maltepe şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Hakkı Maltepe ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Hakkı Maltepe ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Hakkı Maltepe Hakkında

Yepyeni bir hayata başlayacağınız o özel gün geldi çattı! Peki, tüm sevdiklerinizin şahit olacağı bu özel anlarda nasıl görünmek istediğinize hala karar veremediniz mi? Sakın kaygılanmayın! Hakkı Kuaför olarak deneyimlerimizi paylaşmak ve göz alıcı bir gelin olmanızı sağlamak için sabırsızlanıyoruz!

Gelin başı konusunda bugüne kadar sayısız seminere katıldık, pek çok eğitim aldık. Açıldığımız ilk günden beri kendimizi bu alanda geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörü, modayı, en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyor, son yıllarda en çok tercih edilen modellere hakim oluyoruz. Kesim, renklendirme, röfle, ombre, sombre, topuz, örgü, fön, perma ve bunun gibi pek çok işlemi uygularken bazı detaylara dikkat ediyoruz. Gelin adayımızın saç rengi, saç yapısı, saç uzunluğu son derece önemli oluyor. Tarzına, zevklerine, düğün konseptine, düğün mekanına ve gelinliğine de uyumlu olmasına özen göstererek bir model belirliyoruz. Gelin makyajı için ise yüz hatlarını, göz rengini ve ten rengini ön planda tutuyoruz. İşte bu özelliğimiz, isteklerinize önem veren hizmet anlayışımız ve sanatsal bakış açımız sayesinde de Maltepe kuaförlerinden farklılaşıyoruz.

Salonumuzda gelin saçı ve makyajı dışında da pek çok güzellik ve bakım hizmeti sunuyoruz. Boncuk kaynak, mikro kaynak, manikür, pedikür ve protez tırnak gibi işlemleri uzmanlıkla uyguluyoruz. Saçınıza keratin bakım yapıyor, daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlıyoruz. Cildinizi ise özel kremler ile pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Böylelikle yüzünüz daha parlak görünüyor, makyajınızın kalıcılığı da artıyor. Tepeden tırnağa kusursuz görünmenizi ve düğününüzde göz kamaştırmanızı sağlayacağız.

Kuaför Hakkı kalitesine yakından şahit olmak ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.