Kokoş Kuaför

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Kokoş Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kokoş Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kokoş Kuaför Sık Sorulan Sorular

Kokoş Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kokoş Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Kokoş Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kokoş Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kokoş Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kokoş Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Kokoş Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kokoş Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kokoş Kuaför Hakkında

Tamamen size özel bir saç tasarımı ve doğal bir makyaj için Kokoş Kuaför ekibimizle tanışmalısınız! Hayal ettiğiniz görüntüyle göz alıcı bir gelin olmanız için çalışan ekibimiz 7 kişi. Profesyonel makyaj artist ve saç tasarımcımızla birlikte kurduğumuz ekipte; peruk, stil danışmanı ve saç uzmanlarımız da var. Uzun yıllardır güzellik sektöründe yer alan ekibimiz sayesinde salonumuzdan çıkan her kadını mutlu ettik. Bunun sebebiyse işimizdeki profesyonelliğimiz ve kalite!

Kokoş Kuaför Bahçelievler’de size sunduğumuz hizmetleri biliyor musunuz? Anlatalım:

Öncelikle, salonumuzda saçınızın ihtiyacı olan uygulamayı belirlemeye odaklanıyoruz. Işıl ışıl saçınızla düğün günü parlamanız için doğru ürünler ve serumlarla bakım yapıyoruz. Yenilenen güçlü saçınız için yüz şeklinize, gelinlik modelinize ve tarzınıza uyan modeli tasarlıyoruz.

Saçlarınızın yeterli olmadığını veya istediğiniz saç modeli için kısa olduğunu düşünüyorsanız da endişelenmenize gerek yok! Kaynak, çıt çıt ve peruk konusunda uzman ekibimizle emin ellerdesiniz. Kokoş Peruk olarak da bilinen markamızın sizin saçınızdan ayırt edilmeyen ‘gerçek saç peruk’ uygulamaları mevcut. Bütçenize, kullanmak istediğiniz süre ve stile de bağlı olarak sentetik peruklarımızı da deneyebilirsiniz. Kaliteli sentetik peruklarımız da farklı uzunluklarıyla gerçek saçtan neredeyse ayırt edilmeyecek yapıda. Dilerseniz, saçınıza hacim katmak için çıt çıt da taktırabilirsiniz. Yine gerçek saç veya sentetik olmak üzere farklı seçenekleriniz var. Kaynak uygulamalarımız ise, ikiye ayrılıyor; boncuk ve tres olmak üzere.

Düğün gününe geri dönecek olursak, saçınız nasıl olursa olsun hayal ettiğiniz görüntüye ulaşmanız için her zaman bir yol vardır! Bizimle hayallerinize kavuşmak üzeresiniz. Makyajınızın doğal ışıltısı ve aydınlık canlı teninizle geçenini yıldızı siz olacaksınız. Sağlıklı güzelliği hak eden her kadını salonumuza davet ediyoruz. Kusursuz olduğunuzu hatırlamanız için özel anları beklemek zorunda değilsiniz!

Siz de Kokoş Kuaför iletişim formunu doldurarak gelin saçı ve makyajınız için Bahçelievler kuaför salonları arasında bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yukarı Bahçelievler Mah Aşkabat Cad No:36/4 06490 Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.