Kokoş Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kokoş Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kokoş Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kokoş Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kokoş Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kokoş Kuaför Hakkında

Tamamen size özel bir saç tasarımı ve doğal bir makyaj için Kokoş Kuaför ekibimizle tanışmalısınız! Hayal ettiğiniz görüntüyle göz alıcı bir gelin olmanız için çalışan ekibimiz 7 kişi. Profesyonel makyaj artist ve saç tasarımcımızla birlikte kurduğumuz ekipte; peruk, stil danışmanı ve saç uzmanlarımız da var. Uzun yıllardır güzellik sektöründe yer alan ekibimiz sayesinde salonumuzdan çıkan her kadını mutlu ettik. Bunun sebebiyse işimizdeki profesyonelliğimiz ve kalite!

Kokoş Kuaför Bahçelievler’de size sunduğumuz hizmetleri biliyor musunuz? Anlatalım:

Öncelikle, salonumuzda saçınızın ihtiyacı olan uygulamayı belirlemeye odaklanıyoruz. Işıl ışıl saçınızla düğün günü parlamanız için doğru ürünler ve serumlarla bakım yapıyoruz. Yenilenen güçlü saçınız için yüz şeklinize, gelinlik modelinize ve tarzınıza uyan modeli tasarlıyoruz.

Saçlarınızın yeterli olmadığını veya istediğiniz saç modeli için kısa olduğunu düşünüyorsanız da endişelenmenize gerek yok! Kaynak, çıt çıt ve peruk konusunda uzman ekibimizle emin ellerdesiniz. Kokoş Peruk olarak da bilinen markamızın sizin saçınızdan ayırt edilmeyen ‘gerçek saç peruk’ uygulamaları mevcut. Bütçenize, kullanmak istediğiniz süre ve stile de bağlı olarak sentetik peruklarımızı da deneyebilirsiniz. Kaliteli sentetik peruklarımız da farklı uzunluklarıyla gerçek saçtan neredeyse ayırt edilmeyecek yapıda. Dilerseniz, saçınıza hacim katmak için çıt çıt da taktırabilirsiniz. Yine gerçek saç veya sentetik olmak üzere farklı seçenekleriniz var. Kaynak uygulamalarımız ise, ikiye ayrılıyor; boncuk ve tres olmak üzere.

Düğün gününe geri dönecek olursak, saçınız nasıl olursa olsun hayal ettiğiniz görüntüye ulaşmanız için her zaman bir yol vardır! Bizimle hayallerinize kavuşmak üzeresiniz. Makyajınızın doğal ışıltısı ve aydınlık canlı teninizle geçenini yıldızı siz olacaksınız. Sağlıklı güzelliği hak eden her kadını salonumuza davet ediyoruz. Kusursuz olduğunuzu hatırlamanız için özel anları beklemek zorunda değilsiniz!

Siz de Kokoş Kuaför iletişim formunu doldurarak gelin saçı ve makyajınız için Bahçelievler kuaför salonları arasında bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yukarı Bahçelievler Mah Aşkabat Cad No:36/4 06490 Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.