Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Klassis Kuaför

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Klassis Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Klassis Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Klassis Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Klassis Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Klassis Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Klassis Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Klassis Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Klassis Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Klassis Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Klassis Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Klassis Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Klassis Kuaför Hakkında

Ankara'nın seçkin kuaförlerinden Klassis Kuaför, gelin saçı ve makyajı konusunda sunduğu profesyonel hizmetlerle adından sıkça söz ettiriyor. Klassis Kuaför, kişilere özel hizmet anlayışıyla her müşterisinin ihtiyaçlarına özenle ve profesyonellikle yaklaşıyor. Firma, uzman ekibiyle birlikte, gelin saçı ve makyajı konusundaki öncü rolünü sürdürüyor. Klassis müşterilerine sadece bir hizmet değil, eşsiz bir deneyim sunuyor. Bu deneyimi yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Deneyim

Bilkent Klassis Kuaför Ankara’da gelin saçı ve makyajı konusundaki geniş bilgi birikimi ile öne çıkıyor. Firma, gelin makyajı ve saçı alanındaki her türlü talebinizi karşılamak üzere uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Profesyonel ekibiyle tüm beklentilere cevap vermeyi başaran firma, saç tasarımları, kaş tasarımları, el ve ayak bakımları, cilt bakımları, yüz bakımları gibi geniş bir hizmet yelpazesi ile müşterilerinin güzellik ihtiyaçlarını karşılıyor.

Hizmetler

Klassis Kuaför, gelin adaylarına sunduğu kapsamlı hizmetlerle gelinlerin gönlünü kazanmayı başarıyor. Sunulan ücretsiz prova hizmeti sayesinde gelin adayları, büyük gün öncesinde saç ve makyajlarını ücretsiz olarak deneyebilirler. Ayrıca firma, mekanda ve evde hizmet seçenekleriyle müşterilerine en heyecanlı günlerinde maksimum konfor sunuyor. Kuaför, gelin yakınlarına yönelik hizmetleriyle, düğün hazırlıklarının sizin için çok daha rahat ve hızlı bitmesine yardımcı oluyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Ankara gelin saç makyaj firmalarından Klassis Kuaför, saç tasarımları konusunda yüz tiplerini dikkate alarak müşterilerine kişiselleştirilmiş çözümler sunuyor. Çeşitli saç modelleri içeren kataloglardan seçim yapabilir ve isteğinize göre özelleştirmeler ekleyebilirsiniz. Gelin saçı modelleri, gelinliğinizin tipine, düğün mekanının konseptine ve kişisel tarzınıza uygun olarak özenle tasarlanıyor. Gelin makyaj tasarımının ise saçınız, yüz şekliniz ve gelinliğinizle uyum içinde olması sağlanıyor.

Klassis Kuaför, gelin saçı ve makyajı konusundaki uzmanlığıyla sizlere unutulmaz bir düğün deneyimi sunmak için burada. Her müşterisine en iyisini sunma amacı taşıyan ekibimizle 4 hafta önce iletişime geçerek, hayalinizdeki saç/makyaj için planlama sürecine başlayabilirsiniz. En mutlu anlarınızda Klassis Kuaför etkisi için firma ile iletişime geçebilir ve Bilkent Klassis Kuaför fiyat bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bilkent Ankuva Avm No: 59 Çankaya / Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.