Kcb Professional Make Up

Kcb Professional Make Up

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Ankara

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin saçını ve nasıl bir makyaj istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 saç ve makyaj uzmanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Kcb Professional Make Up ile kişilere diledikleri özelliklerde ve tarzlarda makyaj tasarımları yapılmaktadır. Sizlerde iletişime geçerek yer alan modeller içerisinden dilediklerinizi elde edebilirsiniz. Herkese göre değişen özelliklerde hizmetler verilmektedir. Yer alan ekipler oldukça tecrübelidirler. Sizlerde iletişime geçerek yer alan modeller hakkında bilgi sahibi olabilir ve son sezonların yeni trendlerine göz atabilirsiniz. Ekipler kişilere istedikleri konularda yardımcı olmaktadırlar. Müşterilere özel hizmetler dahilinde kişilerin istedikleri mekanlarda makyaj hizmetleri verilmektedir. İstediğiniz mekanlarda istediğiniz konseptlere göre yüz tipinize uygun makyaj tasarımlarını elde edebilirsiniz. Kişilerin yüz tipleri analiz edilerek makyaj tasarımları prova edilerek test edilmektedir. Sizlerde iletişime geçerek yer alan hizmetlerden yararlanabilir gelin makyajlarınızı burada yaptırabilirsiniz.

  • Adres: Şimşek Sok.Sultan Ap No:8/6


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Kcb Professional Make Up firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.