Kadınca Kuaför Mamak

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kadınca Kuaför Mamak Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kadınca Kuaför Mamak Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kadınca Kuaför Mamak Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kadınca Kuaför Mamak Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kadınca Kuaför Mamak Hakkında

Hayatınızdaki bu özel güne Kadınca Kuaför farkını yaşayarak hazırlanmaya ne dersiniz? Uzman kadromuz, yaratıcı bakış açımız ve memnuniyet esaslı hizmet anlayışımız ile buradan mutlu bir gelin olarak ayrılmanızı sağlıyoruz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Hizmetlerimize 1997 yılıyla birlikte başladık. Çeyrek asrı bulan tecrübelerimizi ilk günkü heyecan ve enerjimiz ile birleştiriyor, beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğrenerek bu doğrultuda çalışıyoruz. Tüm taleplerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmek için sektördeki tüm gelişmeleri ve en yeni trendleri yakından takip ediyor, son yıllarda en çok tercih edilen modellerinden haberdar oluyoruz. Hayalini kurduğunuz gelin olmak için doğru adrestesiniz!

Saçınız ve makyajınız için model belirlerken pek çok kritere önem veriyoruz. Saç uzunluğunuz ve renginiz için farklı önerilerde bulunurken kısa, dalgalı, düz ya da kıvırcık saçlar için farklı işlemler uyguluyoruz. Aynı şekilde yüz hatlarınız, ten renginiz ve göz renginiz gelin makyajınızı belirleyici unsurlar oluyor.

Gelin saçı ve makyajının yanı sıra manikür, pedikür, mikro kaynak, çıtçıt, kontur kaş ve kıl tekniği gibi işlemleri de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her biri alanında uzman 3 kişilik ekibimiz ile ihtiyacınız olan ne varsa yerine getireceğiz. Aynı zamanda Mamak kuaförleri arasında sıklıkla tercih edilmemizin bir diğer nedeni ise; türban tasarımına da imza atabiliyor olmamız. Tesettürlü gelinlerimiz de bizi tercih edebilir ve porselen makyaj hizmetimizden yararlanabilirler.

Kendinize bir iyilik yapın ve düğün hazırlığınızı sizi sizden çok düşünen bir kuaför salonunda gerçekleştirin! Eğer hakkımızda daha çok bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan irtibat bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Boğaziçi Mah. Neşet Ertaş Cad. 34/3 Mamak, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.