İstanbul Kuaför Çankaya

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

İstanbul Kuaför Çankaya Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

İstanbul Kuaför Çankaya Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İstanbul Kuaför Çankaya Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İstanbul Kuaför Çankaya Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

İstanbul Kuaför Çankaya Hakkında

Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde, siz değerli misafirlerimiz için kuaför salonumuzda; kişiye özel renklendirme, ombre, sombre, profesyonel saç bakımı, mikro kaynak, manikür, pedikür, keratin botoks, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. İstanbul Kuaför Yaşamkent Çankaya ailesi olarak, bu hizmetlerin kusursuz olması ve beklentilerinizin tamamen karşılanması için de profesyonel ve alanında oldukça deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz ve bunları tarzımıza uyarlayarak size sunuyoruz.

Gelin saçı ve makyajı için önemli olan kesinlikle sizin fikirleriniz. Fikirlerinizi önemsiyoruz ve hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu deneyimin eşsiz olması için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikle, hayallerinizdeki gelin modelini ve düğününüzün detaylarını öğreniyoruz. Ardından, bir prova günü belirliyoruz.

Prova günü geldiğinde, tarzınızı en çok yansıtacak saç modelini belirliyoruz. Saçlarınızın rengi, hangi modeli istediğiniz ve uzunluğu bu konuda çok önemli. Aksesuar veya gelin tacı kullanacaksanız, modeli bunlara göre şekillendirebiliyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz. Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak renk tonlarını kullanmayı tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, buğulu bir göz makyajıyla derin bakışlar elde ediyoruz. Yüzünüzü boyutlandırmak için de kontür uygulaması yapıyoruz. Son olarak, tüm makyaja uyacak bir ruj seçimiyle makyajınızı tamamlıyoruz.

Düğün gününde, siz değerli gelinlerimize dilerseniz, düğün mekanında da hizmet verebiliyoruz. Ayrıca, sizinle birlikte yakınlarınızı da bu özel güne hazırlayabiliriz.

Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz! Çankaya kuaför salonları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte yerimizi korumaya devam ediyoruz. Siz de bu özel gününüzde bir payımız olsun isterseniz; fiyat ve diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Yaşamkent Mahallesi 3158. Cadde 33/1 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.