Halit Ran Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Halit Ran Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Halit Ran Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Halit Ran Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Halit Ran Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Halit Ran Kuaför Hakkında

Ankara’da hayali kusursuz bir gelin olan tüm gelin adaylarının tercihi Halit Ran Kuaför Kentpark’ta benzersiz bir hizmet sunmaya hazır! Kendinizi özel hissedeceğiniz bugünde tüm gözlerin üstünüzde olmasını sağlayacağız.

1998 yılında faaliyetlere başladığımız Ankara’da bugüne kadar sayısız gelin adayını salonumuzda ağırladık. Tüm gelin adaylarımızın da kapımızdan mutlu bir şekilde ayrılmasını sağladık. Bunun en büyük sırrı ise memnuniyet odaklı bir anlayışla çalışıyor olmamız. Nasıl mı?

Önce gelin adaylarımızı dinliyor, onların tarz ve beğenilerini öğreniyoruz. Düğün konseptlerini, gelinliklerini, duvaklarını ve nasıl bir gelin olmak istediklerini de anladıktan sonra makyaj ve saç konusunda çeşitli önerilerde bulunuyoruz. Gelin adaylarımız isterlerse kendi fikir ya da düşüncelerini aktararak istedikleri modeli bize sunuyorlar. İsterlerse de bilgi birikimlerimiz ile en çok uyacak modelleri belirliyoruz.

Güvenli ve modern bir şekilde dizayn edilen salonumuzun son derece hijyenik olduğunu da belirtmek istiyoruz. Ağırlıklı olarak siyah renk ve tonlarını tercih ettiğimiz salonumuz da bu sayede oldukça şık duruyor. Tasarımdaki yeteneğimizi saç ve makyajınızdan önce salonumuzda görüyorsunuz. Rahat koltuklarımız, devasa aynalarımız, yüksek tavanımız ve duvarlara yerleştirdiğimiz televizyonlarımız ile gelin adaylarımızın rahatlığını ön planda tutuyoruz. Güzellik ürünlerini ve makyaj malzemelerini salonumuzda sergiliyoruz. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar sıcak ve konforlu bir ortamda düğününüz için geri sayım yaparken sizi stresten de uzak tutuyoruz.

Bünyemizde faaliyet gösteren ekibin son derece sıcakkanlı ve samimi olduklarını da belirtmek istiyoruz. Talep ve ihtiyaçlarınıza yönelik çalışıyor ve her işlemde içinizin rahat olmasını hedefliyorlar. Enerjileri, tecrübeleri ve bilgi birikimleri sayesinde düğünleri için Halit Ran Kuaför’ü tercih eden her gelin adayının memnuniyetini sağlıyorlar. Toplamda 6 kişiden oluşan kadromuz ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve Halit Ran Kuaför fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.