Houston Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Houston Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Houston Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Houston Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Houston Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Houston Kuaför Hakkında

Merhaba, ben Taşkın Şahin. 1984 yılında ilk adımlarımı attığımız kuaförlük sektöründe işime duyduğum aşk ve özenle durmaksızın ilerledim. Şimdi de 1999 yılında Houston Otel’de açtığım Houston Kuaför adındaki kendi salonumla da edindiğim tecrübelerle kadınların hayatına profesyonel ekibimle güzellik katmaya devam ediyoruz.

Profesyonel bakış açımızı tecrübelerimizle birleştirerek size he anlamda kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Mağazamızda sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak bizim en büyük hedefimiz. Bu nedenle düğün hazırlıklarınızda içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyor size rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratarak her ihtiyacınızda kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Ekibimizde çalışan her bir kişi alanında eğitim almış, profesyonel ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Bu sayede güzelliğiniz için her türlü profesyonel tekniği ustalıkla kullanıyor, size beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet veriyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz kaliteli markaların ürünlerini kullanıyoruz. Sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ederek her türlü yeni ürünü ilk olarak elde edip siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Gelin saçınız düğün gününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurdur. Bu nedenle gelin saçınızı hazırlarken büyük bir özenle hazırlıklarınızı yapıyoruz. Yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız gibi farklı faktörleri göz önünde bulundurarak size en uygun tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak adımlar atmaya özen gösteriyoruz. Salonumuzda profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları da yapıyoruz.

Fark yaratan hizmetlerimize Tunalı Hilmi’de açtığımız yeni salonumuz Houston Kuaför Tunalı ile de devam ediyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi tecrübeli ve profesyonel bir ekibe teslim edip, eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.