HK Kuaför Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

HK Kuaför Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

HK Kuaför Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

HK Kuaför Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

HK Kuaför Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

HK Kuaför Saç Tasarım Hakkında

Sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz bu muhteşem günde, eşsiz güzellikte olmak ve prensesler gibi hissetmek istersiniz. Biz de HK Kuaför Ankara ailesi olarak, eşinizin ve misafirlerinizin karşısına en iyi halinizle çıkmanız için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak ve heyecanınıza ortak olmak için, sabırsızlanıyoruz!

Düğün hazırlık sürecinize başlamadan önce, nasıl bir gelin olmayı hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Sohbetimiz esnasında bir de; düğün yapacağınız mekanın özelliklerini, konsepti ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Ardından, tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak bir prova tarihi belirliyoruz. Ücretsiz prova olanağımız sayesinde, düğün gününüzde tam olarak nasıl görüneceğinizi önceden deneyimleme şansı elde ediyorsunuz!

Prova günü geldiğinde, yüz şeklinize göre bir saç modeli uyguluyoruz. Salon veya otel düğünleri için, yukarıdan ya da enseden toplanmış saçları tercih ediyoruz. Açık hava düğünleriniz için de genellikle, açık bırakılmış ya da örgü modellerini öneriyoruz. Saç aksesuarları veya gelin tacıyla destekleyebileceğiniz bu modelleri, muhteşem bir şekilde taşıyacağınıza eminiz!

Makyajınız için, tamamen sizin tercihiniz göre hareket ediyoruz. Doğal tonlardan oluşan veya renkli makyajları tercih edebilirsiniz. Bizim önerimiz ise, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak makyajlardan yana oluyor. Kusursuz bir ten makyajı sonrasında, gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtacak bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da tüm makyaja uyacak renkte bir ruj seçimiyle makyajınızı bitiriyoruz.

Düğün günü geldiğinde, provadakinin aynısı olacak şekilde saç ve makyajınızı yapıyoruz. Kalıcılığını artırmak için de özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz!

Ankara Çankaya kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla birlikte, adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde bir payımızın olmasını isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Selanik Cad. 1/6 Sıdar İş hanı Kat:2 Kızılay/Çankaya Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.