Hiss Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hiss Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hiss Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hiss Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hiss Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hiss Kuaför Hakkında

Kişisel bakım ve fiziksel güzellik beyhude bir heves olmaktan ziyade hayata daha iyi tutunmak ve özgüvenli bir şekilde yaşamanın gerekliliklerindendir. Biz de 7’den 70’e bu özgüvene sahip olmak isteyen tüm kadınlar için çalışıyoruz. Çok uzun yıllardır güzellik sektöründeyiz ve şimdiye dek sayamayacağımız kadar işlemi başarıyla gerçekleştirdiğimiz salonumuz Hiss Kuaför Ankara’nın merkezi Kızılay’da bulunuyor. Burada kalabalık ve bir o kadar da harika bir ekiple birlikte çalışıyor, daimi konuklar olarak gördüğümüz müşterilerimizi güler yüzlülükle ağırlıyoruz.

Bir kuaför salonundan beklenebilecek her hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz ancak nicelikten çok niteliğe önem veriyoruz, yani hizmetlerimizin kalitesine. Her biri alanında uzman çalışan kadromuz sayesinde çok sayıda ve türde işlemi isteğe göre yerine getirebiliyoruz. Saç tasarımı ve kesimi başta olmak üzere; boya, renklendirme, ombre ve sombre, mikro kaynak, keratin ve çeşitli saç bakımları, perma, Brezilya fönü, profesyonel ve günlük makyaj, kaş kontür, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi işlemleri örnek olarak sayabiliriz. Ne yaparsak yapalım bunu en iyi şekilde yapmaya ve hem tekniklerimizin hem de malzeme ve ürünlerimizin kalitesinden ödün vermemeye özen gösteriyoruz.

Bu kadar hizmet ve böyle bir ekip olur da özel günler için hizmet vermemek olur mu? Elbette hayır. Düğünler ve kına geceleri başta olmak üzere pek çok özel organizasyon için gelinlerimizi salonumuzda ağırlıyoruz. Hayatlarının en büyük günü için heyecanlarını paylaşıyor, hayal ettikleri gibi bir görünüme sahip olmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Saç tasarımı için diledikleri bir model varsa onu, yoksa da düğün konseptleri ve gelinlik tarzlarına en çok uyan güncel bir modeli onlar için yapıyoruz. Profesyonel ve doğal bir makyajla da son rötuşları yapıp düğüne hazır hale getiriyoruz.

Eğer güzel gelinlerimizden biri olmak ve Hiss Kuaför Kızılay fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Meşrutiyet, Karanfil Sk. 32/B, 06420 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hiss Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.