Hasan Yılmaz Wedding

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hasan Yılmaz Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hasan Yılmaz Wedding Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hasan Yılmaz Wedding Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hasan Yılmaz Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hasan Yılmaz Wedding Hakkında

Ankara’da yapacağınız düğününüz için sizi en güzel şekilde hazırlayacak profesyonel bir ekip arayışındaysanız, Hasan Yılmaz Wedding olarak mutluluğunuza ortak olmak istediğimizi söylemek isteriz. Uzun yıllardır birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı bulduk ve her birinin mesleki anlamda bize çok şey kattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Gelin adaylarımıza hiçbir zaman müşteri gözüyle bakmadık. Sanki ailemizden bir yakınımızmış, en yakın arkadaşımızmış gibi davrandık. İsteklerini elimizden geldiğinde yerine getirdik ve detaylarla yakından ilgilendik. Şimdi de sizin hayallerinize dokunalım, düğün gününüzde yüzünüze ve saçlarınıza tamamen içinize sinen dokunuşlar yapalım istiyoruz.

Peki süreci nasıl yönetiyoruz?

Öncelikle sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçiyorsunuz. Aklınızdaki sorulara yanıt bulduktan sonra hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bunu yapma amacımız hem saç ve makyaj modelinize karar vermek hem de hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek. Hatta bu aşamada talep ederseniz, prova olanağımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Biraz da hayallerinizden bahsedelim! Aklınızda nasıl bir saç modeli var: Doğal bir topuz mu yoksa omuzlarınıza düşüne su dalgası saçlar mı veya gösterişli bir at kuyruğu mu? Kararınızı verin ve hemen hazırlıklara başlayalım. Model konusunda kararsız olan gelin adaylarımıza danışmanlık hizmeti verdiğimizi de belirtelim. Düğün mekanı, saç yapısı ve gelinliğin yakası gibi kriterleri göz önünde tutarak yaptığımız saç modelleriyle muhteşem görüneceğinize eminiz.
En az saç kadar önemli olan makyajınızı yaparken de yüz hatlarınızı dikkate alıyoruz. Bizim tercihimiz her zaman doğal makyajdan yana ama özel isteklerinizi de mümkün olduğunda yerine getireceğimizden hiç şüpheniz olmasın!

Ankara gelin saçı ve makyajı için sağladığımız olanaklar saymakla bitmez. O yüzden gelin detayları yüz yüze konuşalım! Bizimle hızlı bir şekilde iletişim kurmak için sayfanın üst kısmındaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.