Hair & Life Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hair & Life Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Hair & Life Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair & Life Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair & Life Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hair & Life Kuaför Hakkında

Hayatınızın en önemli gününde kendinizi, mükemmel bir kuaföre emanet etmek isterseniz, sizi hazırlamak için heyecanla bekliyor olacağız. Hair Life Kuaför ailesi olarak, uzun yıllardır bu sektörün içindeyiz ve Ankara’nın en güzel ilçelerinden birinde Çankaya’da hizmet siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman memnuniyetinizi sağlamak ve salonumuzdan mutlu ayrılmanız. Bunun için deneyimli ekibimizle birlikte, durmak bilmeden çalışıyoruz.

Gelin saçı ve makyajı, özellikle önem verdiğimiz alanlardan biri. Geri dönüşü olamayacak bugünde, en iyi halinizle görünmeniz için çabalıyoruz. Yıllar sonra bile fotoğraflara baktığınızda bizi tebessüm ederek hatırlamanızı istiyoruz. Bunun için, isteklerinize yanıt verebilmek adına, her geçen gün kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Dilerseniz size, hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim.

Mutluluğunuza ortak olmak ve gözlerinizdeki heyecanı paylaşmak istiyoruz. Öncelikle sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Hayallerini kurduğunuz bu güzel günü, gerçeğe dönüştürmek için isteklerinizi öğreniyoruz. Ardından; düğün konseptinizi, nasıl bir mekan seçtiğinizi ve gelinlik modelinizi anlatmanızı istiyoruz. Planımızı oluşturduktan sonra, prova için gün belirliyoruz.

Prova gününüzde; stilinize, tarzınıza ve gelinliğinize en uygun saçı ve makyajı, sizin istekleriniz doğrultusunda uyguluyoruz. Tüm özellikleri, sizin tercihlerinize göre belirliyoruz. Sonrasında ise, özel sabitleyici spreylerle bunun, gün boyu kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde ise, size ve yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Hazırlık süreci için, salonumuza gelmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz, düğün mekanınızda da sizi hazırlayabiliyoruz. Samimi ve sıcak bir atmosferde geçen bu süreçte, biraz da olsa üzerinizden tatlı telaşınızı atabiliyorsunuz.

Ankara kuaför salonları arasında, eşsiz imkanlara sahip olabileceğiniz salonumuzda, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Siz de kararınızı verdiyseniz ve kendinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurup bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Güzeltepe, 184/A, Hoşdere Cd., 06504 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.