Gazi & Nadiye Kuaför

E-posta Gönder

  • Gölbaşı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Gazi & Nadiye Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Gazi & Nadiye Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Gazi & Nadiye Kuaför Sık Sorulan Sorular

Gazi & Nadiye Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Gazi & Nadiye Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Gazi & Nadiye Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Gazi & Nadiye Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Gazi & Nadiye Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Gazi & Nadiye Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Gazi & Nadiye Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gazi & Nadiye Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Gazi & Nadiye Kuaför Hakkında

Düğününüz için her ayrıntıyla detaylı olarak ilgilendiğinizin farkındayız. Peki siz de diğer gelinler gibi sorunsuz bir hazırlık süreci mi geçirmek istiyorsunuz? Gelin saçı ve makyajında uzman ekibimizle size beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunduğumuz Gazi Nadiye Kuaför Gölbaşı’nda hayallerinizin gerçeğe dönüştüğüne şahitlik edebilirsiniz.

Profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Samimi bir ortamda sizi ağırlayarak keyifli bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Yaptığımız birbirinden farklı saç ve makyaj tasarımlarımızla göz kamaştırmanızı istiyoruz. Önceliğimiz daima sizin istekleriniz olduğu tecrübelerimizle size yol göstersek de son kararı her zaman size bırakıyoruz.

Güzellik ve bakım sektörü daima geliştiği için dünyada moda olan trendleri ekibimizle birlikte yakından takip ediyoruz. Size hizmet sunarken güncel yeniliklerden de faydalanıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini başarıyla yapıyoruz. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek düğün günü nasıl bir hizmet alacağınıza dair detaylı planlamalar yapıyoruz. İsteğinize bağlı olarak yakınlarınızın da saç ve makyaj uygulamalarını yapabiliyoruz.

Saçlarınızda hangi stili uygulayacağımıza gelinlik modelinize, düğün mekanınıza ve yüz hatlarınıza bakarak karar veriyoruz. Katalog üzerinden ya da internetten beğendiğiniz bir görseli bize gösterebilirsiniz. Saçınıza maşa, fön ve örgü uygulamalarını yapmamızın ardından farklı toplama stilleriyle ustalıkla şekil veriyoruz. Tacınızı da takarak saç hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.

Makyaj aşamasında ise kaliteli markalar kullandığımızı özellikle belirtmek isteriz. Cilt tipinize ve ten renginize uygun ürünler tercih ederek sorunsuz bir hizmet almanızı ve pürüzsüz görünmenizi sağlıyoruz. Uzun saatler boyunca kalıcılığını sürdüren bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Bahçelievler Ankara kuaförleri arasında yer aldığımız Gazi & Nadiye Kuaför’de rüyalarınızın gelini olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Mah. 279 Sok. 28 D:1 Gölbaşı, Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.