Gazi & Nadiye Kuaför

E-posta Gönder

 • Gölbaşı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gazi & Nadiye Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gazi & Nadiye Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gazi & Nadiye Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gazi & Nadiye Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gazi & Nadiye Kuaför Hakkında

Düğününüz için her ayrıntıyla detaylı olarak ilgilendiğinizin farkındayız. Peki siz de diğer gelinler gibi sorunsuz bir hazırlık süreci mi geçirmek istiyorsunuz? Gelin saçı ve makyajında uzman ekibimizle size beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunduğumuz Gazi Nadiye Kuaför Gölbaşı’nda hayallerinizin gerçeğe dönüştüğüne şahitlik edebilirsiniz.

Profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Samimi bir ortamda sizi ağırlayarak keyifli bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Yaptığımız birbirinden farklı saç ve makyaj tasarımlarımızla göz kamaştırmanızı istiyoruz. Önceliğimiz daima sizin istekleriniz olduğu tecrübelerimizle size yol göstersek de son kararı her zaman size bırakıyoruz.

Güzellik ve bakım sektörü daima geliştiği için dünyada moda olan trendleri ekibimizle birlikte yakından takip ediyoruz. Size hizmet sunarken güncel yeniliklerden de faydalanıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini başarıyla yapıyoruz. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek düğün günü nasıl bir hizmet alacağınıza dair detaylı planlamalar yapıyoruz. İsteğinize bağlı olarak yakınlarınızın da saç ve makyaj uygulamalarını yapabiliyoruz.

Saçlarınızda hangi stili uygulayacağımıza gelinlik modelinize, düğün mekanınıza ve yüz hatlarınıza bakarak karar veriyoruz. Katalog üzerinden ya da internetten beğendiğiniz bir görseli bize gösterebilirsiniz. Saçınıza maşa, fön ve örgü uygulamalarını yapmamızın ardından farklı toplama stilleriyle ustalıkla şekil veriyoruz. Tacınızı da takarak saç hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.

Makyaj aşamasında ise kaliteli markalar kullandığımızı özellikle belirtmek isteriz. Cilt tipinize ve ten renginize uygun ürünler tercih ederek sorunsuz bir hizmet almanızı ve pürüzsüz görünmenizi sağlıyoruz. Uzun saatler boyunca kalıcılığını sürdüren bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Bahçelievler Ankara kuaförleri arasında yer aldığımız Gazi & Nadiye Kuaför’de rüyalarınızın gelini olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mah. 279 Sok. 28 D:1 Gölbaşı, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.