Fix Makas Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Fix Makas Kuaför & Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Fix Makas Kuaför & Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fix Makas Kuaför & Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fix Makas Kuaför & Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Fix Makas Kuaför & Güzellik Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Fix Makas Kuaför Ankara’nın merkezi Çankaya’nın en nadide konumlarından biri olan Dikmen’de bulunuyor. Salonumuzu açmadan önce uzun bir süre farklı salonlarda çıraklık ve kalfalık yaptık ve deyim yerindeyse çekirdekten yetiştik. Bu sayede mesleği öğrendik, sevdik ve giderek ustalaşarak tecrübe ve bilgi birikimimizi artırdık. Gerekli altyapıyı oluşturunca büyük bir heyecanla salonumuzu açtık ve o günden beri de aynı hevesle her sabah salonumuzda görev başındayız.

Burada tamamı genç ve dinamik bir ekibe sahibiz ve her biri işini severek yapan güler yüzlü profesyoneller. %100 müşteri memnuniyeti esasına önem veriyor ve her şeyi özenli bir şekilde titizlikle yapıyoruz. Bir kuaförden beklenebilecek her türden hizmeti Fix Makas olarak bünyemizde bulunduruyoruz ve konuklarımıza tek elden pek çok işlemi yaptırabilme seçeneği sunuyoruz. İşlemlerimiz arasında; saç tasarım, mikro kaynak, saç botoksu, keratin bakım, Brezilya fönü, renklendirme, ombre ve sombre, tüm ve dip boya, röfle, balyaj, perma, günlük ve profesyonel makyaj, saç kesimi, manikür ve pedikür gibi hizmetlerimiz bulunuyor. Üstelik tamamını en kaliteli ürünler ve malzemelerle, ünlü markaları kullanarak dikkatle yapıyoruz.

Ayrıca salonumuzda etkinlik ve organizasyonlara katılacak kadınlar için de özel gün hazırlıklarına dair bir hizmet veriyoruz. Düğünler, söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, mezuniyet baloları ve benzeri tekrarı olamayan özel etkinlikler için profesyonel bir saç ve makyaj hizmeti sunuyoruz. Gelinlerimiz de bunlar arasındaki en önemli grup ve onlar için her detaya dikkat edip özenli davranıyor ve stresten uzak tutarak tüm isteklerini gerçekleştiriyoruz.

Tam size göre ve hayal ettiğiniz gibi bir gelin görünümü için Ankara Dikmen kuaförleri arasında bizi tercih ederseniz pişman olmasınız. Fix Makas olarak bize ulaşmak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Naci Çakır Mah. 754.Sk. 1/13 Dikmen Dikmen, Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.