Fatoş Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Fatoş Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Fatoş Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatoş Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatoş Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Fatoş Kuaför Hakkında

Uzun yıllardır Fatoş Kuaför Ankara’da çok sayıda gelini yaşamlarının en unutulmaz anları olan düğünlerine hazırlıyoruz. Tecrübelerimize dayanarak beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte daima en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Edindiğimiz bilgi birikim doğrultusunda yüz hatlarınıza, gelinlik modelinize ve tarzınıza en uygun seçimleri yapmanız için sizi yönlendiriyoruz. Kuaför salonumuzda düğün, kına gecesi, nişan ve mezuniyet için saç ile makyaj tasarımlarımızın yanı sıra türban tasarımı, kaş tasarımı, kıl tekniği uygulamaları, ombre, boya ve ağda hizmetlerimiz de bulunuyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda beklentilerinizi karşılayacak şekilde size yardımcı oluyoruz.

Düğününüzden önce sizinle mutlaka bir araya gelmek istiyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi uzun uzun konuşarak daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan da bahsediyoruz. Tarzınızı en iyi yansıtacak modeli bulmak için gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, organizasyon konseptiniz ve zevklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını istiyoruz.

Saç ve makyaj uygulamalarınızı hijyen kurallarına özen göstererek yapıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak kalıcılığı uzun saatler süren bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini rahatlıkla yapıyoruz. Saç yapımınız esnasın tacınızı, saç hazırlıklarınız bittiğinde ise duvağınızı takıyoruz.

Makyaj kısmında ise yüz hatlarınızı ve göz yapınızı göz önünde bulunduruyoruz. Pürüzsüz görünmeniz için kapatıcılığı yüksek ve ten renginizle aynı ton ürünler tercih ediyoruz. Kontur, aydınlatıcı ve bronzer uygulamalarımızla sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Makyajınızı bitirince de sabitleyici spreyimizi sıkarak son dokunuşumuzu yapıyoruz.

Siz de Mamak kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız güzellik salonumuzda keyifli bir düğüne hazırlık süreci geçirmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.