Eylül Kuaför

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Eylül Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Eylül Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Eylül Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Eylül Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15

Eylül Kuaför Hakkında

Ankara’nın güzellik sektörüne katkıda bulunduğumuz salonumuz Eylül Kuaför Öveçler mevkiinde bulunuyor. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bu alanda şimdiye dek edindiğimiz bilgi birikimleri ve tecrübeler sayesinde çok iyi bir yere geldik. Hizmetlerimizin kalitesini tecrübe eden ve sonrasında devamlı müşterimiz olan çok sayıda dostumuz oldu. Bu başarının mimarı olan ve her biri alanında oldukça yetkin ve profesyonel 8 kişilik bir ekibe sahibiz.

Hep birlikte aldığımız ortak bir karar sonucu büyük çabalarla bir faaliyet daha gerçekleştirdik. 2019 itibariyle yenilenen salonumuz şimdiye dek sayısız hanım efendinin değişimine şahitlik etmişti ve böylece kendisi de değişmiş oldu. Yıllardır hizmet verdiğimiz salonumuz yepyeni dekorasyonu, aydınlık atmosferi ve konforu ile yeni değişimlere hazır ve nazır bir şekilde müşterilerini bekliyor.

Bir kuaförden bekleyebileceğiniz hemen her hizmeti bulabileceğiniz salonumuzda saç tasarımdan kesim ve renklendirmeye, profesyonel makyajdan manikür ve pediküre kadar tüm işlemlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz. Bunun haricinde hanım efendiler için özel günlerin hazırlıklarını da yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere nişan merasimleri ve kına geceleri için gelin adaylarının hayallerini gerçekleştiriyoruz. Randevu alarak gelen gelinlerimizin yanı sıra akraba veya arkadaşlarından oluşan bir grubu aynı gün 15 kişiye kadar ağırlayabiliyoruz.

Bir çiftin en mutlu günü olan düğünlerinde son derece şık ve bir o kadar da özenli olmaları gerekir ki bu onların en doğal hakkıdır. Biz de gelinlerimizin güzelliğini ortaya çıkaracak ve onları hayal ettikleri bir görünümle uğurlayacak şekilde arzularını yerine getiriyoruz. Diledikleri modelde saç tasarımlarını yapıyor ve kalıcı olmasını sağlayarak eğlenceye gölge düşmemesini garantiliyoruz. Yüz hatlarını ortaya çıkaran ve ten renklerine uyan doğal tonlarda profesyonel bir makyaj da yapıyoruz.

Bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için Eylül Kuaför Ankara Öveçler’de sizi bekliyor.

İletişim

Eylül Kuaför Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

A&B

Arzu & Bilgin

Düğün Tarihi: 13.08.2021Karı koca mükemmel bir hizmet sunuyorlar. İş hızları ve kaliteleri muhteşem. Herkese tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.