Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Evrim Memili Makyaj Stüdyosu

5,0
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Evrim Memili Makyaj Stüdyosu Hakkında

Her ayrıntısını düşündüğünüz, kusursuz olması için her ayrıntısıyla özenle ilgilendiğiniz o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün gününüzde her şeyden daha önemli olan ise sizin o günde muhteşem hissetmeniz. Yüzünüzdeki gülümsemeyle tüm davetlilerinizin arasında ışıldayacağınız bu günde, ben Evrim Memili ve profesyonel ekibimle sizi hayallerinizde olmak istediğiniz göz alıcı geline dönüştürüyoruz. “Peki Evrim Memili kimdir?” Diye merak ederseniz size biraz kendimden bahsedeyim:

Ben 1986 yılında Ankara’da dünyaya geldim. Sevdiğim bir hobi olarak başladığım makyaj sektöründe, kendimi geliştirerek bu hobimi profesyonel işim haline getirdim. Ünlü defilelerde, moda ve katalog çekimlerinde profesyonel makyaj hizmetleri sundum. Artık kendi stüdyomda da benim gibi makyaja gönül vermiş insanlara eğitim veriyoruz. Tutkuyla yaptığım bu işte şimdi de ekibimle beraber düğünlerinde ışık saçan mutlu gelinler için çalışıyoruz.

Bizim en büyük referansımız sizin mutluluğunuz. Bunun için her aşamada sizi dinliyor, sizin zevkinize uygun hareket ediyoruz. Öncelikle saçlarınızın yüz şeklinize ve gelinlik modelinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Saçlarınızın siz düğününüzde doyasıya dans ederken bozulmaması için de sabitleyicilerde ve kullandığımız makinelerde çok dikkatli davranıyoruz.

Gelin saçınızı hazırladıktan sonra yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve tarzınıza en uygun makyajı yapmaya başlıyoruz. Kontur uygulamalarıyla yüz hatlarınızı ortaya çıkarıp, dilerseniz doğal görünümlü takma kirpik uygulamalarıyla bakışlarınızı belirginleştiriyoruz. Makyajınızın stüdyomuzdan çıktıktan sonra yüzünüzde oluşan gülücük gibi kalıcı olması için, kalıcılığı yüksek dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz.

Siz de işini severek yapan, profesyonel bir ekiple düğününüzde davetlilerinizin ve müstakbel eşinizin başını döndürecek güzelliğinizi ortaya çıkarmamızı isterseniz; Evrim Memili Makeup Studio’da sizi bekliyoruz. Aklınıza takılan soruları sormak ve hizmetlerimizin fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan teklif formunu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Turanemeksiz 10/1 GOP (Arjantin Caddesi ile İran Caddesi arasındaki sokak)

  • Haritadaki Konumu

    Evrim Memili Makyaj Stüdyosu Yol Haritası

Evrim Memili Makyaj Stüdyosu Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

İmran & Volkan

Düğün Tarihi: 22.05.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Makyaj konusu benim icin cok onemliydi,bu yuzden cok araştırdım.Evrim Hanim ile tanışınca hic soru işaretim kalmadi ve sonuç mükemmel.fotograflarinizda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksiniz :))

Burcu & Halil

Düğün Tarihi: 15.06.2015

Ben makyaj yaptığı gelinleri instagramdan görünce, işte aradığım kişi dedim. gerçekten de provaya gider gitmez o gece makyajımın kusursuz olacağına inandım. Gerçekten de öyle oldu, verdiğiniz paraya değiyor. Gelin adaylarına tavsiyem, düğün gecenizin tekrarı yok, makyajı Evrim hanıma yaptırın,... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.