Esra Kuaför Beauty

E-posta Gönder

 • Elmadağ, Ankara.

Ekiple Tanışın

Esra Kuaför Beauty Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Esra Kuaför Beauty Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Esra Kuaför Beauty Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Esra Kuaför Beauty Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Esra Kuaför Beauty Hakkında

Gözlerinizi yepyeni bir hayata açmak için son bir adım kaldı, o da düğününüz! Peki, bu düğününüzde nasıl bir gelin olmak istediğinizi düşündünüz mü? Esra Kuaför olarak bu süreci birlikte yaşamak ve size profesyonel bir destek sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Saç ve makyajınızı tasarlamadan önce sizi yakından tanıyor, istek ve beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde öğreniyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, tarzınızı ve beğenilerinizi ön planda tutuyor, hayal ettiğiniz gibi bir gelin olmanızı amaçlıyoruz.

Saç ve makyaj modellerini sunmadan önce dikkat ettiğimiz bir konu daha var! A’dan Z’ye uyumlu görünmeniz gelinliğinizi, duvağınızı, düğün konseptinizi ve düğün mekanınızı da öğreniyor, saçınızı ve makyajınızı buna göre öneriyoruz. Saçınız için saç uzunluğunuz ve saç renginiz, makyajınız için ise yüz hatlarınız, göz renginiz ve ten renginiz belirleyici kriterler arasında yer alıyor.

Uzun süredir planladığınız gibi bir gelin olmak için dilerseniz aklınızdaki fikirleri bizimle paylaşıyor, dilerseniz de tecrübe ve bilgi birikimlerimize güvenerek model belirlemeyi bize bırakabiliyorsunuz. Her iki koşulda da buradan kusursuz bir gelin olarak çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Özellikle saç konusunda uzmanlığımız bulunuyor. Saç tasarımı ve renklendirmesi konusunda aldığımız eğitimleri en iyi şekilde sunuyor, kesim, boya, röfle, perma, gölge, fön, ombre ve sombre gibi işlemler ile kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz.

Elmadağ kuaförlerinden bizi farklı kılan özelliklerimize yukarıda kısaca değindik. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Fiyatlarımızı merak ediyor, hakkımızda daha çok bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hasanoğlan Bahçelievler Mah. Menderes Bulvarı No:242 Elmadağ/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.