Ersin Güngör Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ersin Güngör Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ersin Güngör Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ersin Güngör Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ersin Güngör Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  3

Ersin Güngör Saç Tasarım Hakkında

Düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmanızda profesyonelce yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle Ersin Güngör Saç Tasarım Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda size kusursuz bir hizmet sunuyor.

Kuaförlük geçmişimiz on yılı geçkin bir süreye dayansa da Ersin Güngör Saç Tasarım olarak sekiz aydır hizmet veriyoruz. Salonumuzda yılların verdiği tecrübelerimizi ve işimize duyduğumuz tutkuyu birleştirerek size her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Salonumuzda sizinle beraber dört yakınınıza kadar hizmet verebiliyoruz. Düğün telaşınız içinde size rahatlayacağınız, samimi bir ortam sunmaya da özen gösteriyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda, hazırlıklarınızın her aşamasında sizin beklentilerinizi ve isteklerinizi ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Elbette ki sektörde edindiğimiz tecrübeler sayesinde de sizinle belli konularda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Örneğin; gelin saçınızı hazırlarken, düğün mekanınızdan gelinlik modelinize kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Bu sayede sizi bir bütün olarak en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçı modeline sizinle beraber karar verebiliyoruz. Saç modelinizin hazırlığı tamamlandıktan sonra da kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğününüzde sevdiklerinizle gönlünüzce eğlendiğiniz anlarda bile saçlarınızın bozulmasına engel oluyoruz.

Kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde, yüz hatlarınıza uygun bir makyaj uygulaması yapmaya özen gösteriyoruz. Düğün gününüzde uzun ve kıvrık kirpiklerle daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz, kirpik lifting gibi profesyonel uygulamalar da yapabiliyoruz.

Düğün gününüz için çok avantajlı paketlerimiz de bulunuyor. Üstelik bu düğün paketlerimize prova hizmetimiz de dahil.

Siz de düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Ersin Güngör Saç Tasarım Ankara kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Biz düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.