Erdi Şahin Hair Artist

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Erdi Şahin Hair Artist Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Erdi Şahin Hair Artist Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erdi Şahin Hair Artist Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Erdi Şahin Hair Artist Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Erdi Şahin Hair Artist Hakkında

Hayalini kurduğunuz o muhteşem günde harika hissetmek ve mükemmel görünmek için, Çankaya’da kuaför arayışındaysanız, size bir önerimiz var: Erdi Şahin Hair Artist. Her biri alanında uzman ve oldukça tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bu unutulmaz gününüzde sizi hazırlamak ve heyecanınıza ortak olmak isteriz.

Sektörde uzun yıllar var oluşumuzdan dolayı, fazlasıyla tecrübe edindik. Siz değerli gelinlerimizi senelerdir kuaför salonumuzda ağırlıyoruz. Her geçen gün trendleri takip ederek, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İstiyoruz ki, bu kuaför salonuna gelen her kadın, buradan mutlu bir şekilde ayrılsın! Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz. Siz de kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bu kuaför istiyorsanız, buldunuz! En özel gününüzde bir parçamızın olması için sabırsızlıkla bile ulaşmanızı bekliyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size bira bilgi verelim.

Düğün gününüzden önce, sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sırasında, düğün konseptinizi, mekanınızı ve gelinliğinizin modelini öğreniyoruz. Buna göre de planımızı oluşturuyoruz. Provada, saç modelinizi ve makyajınızı uyguluyoruz. Bu sayede, düğün günü nasıl görüneceğinizi, önceden gözlemleme şansı yakalıyorsunuz. Değiştirmek istediğiniz veya beğenmediğiniz bir nota varsa, hemen söylüyorsunuz, biz de sizin isteğinize göre değiştiriyoruz.

Saçınızın ve makyajınızın kalıcı olması için, özel spreyler kullanıyoruz. Düğün heyecanınızı doyasıya yaşarken, bir de saçınızı düşünmeyin diye güzelce sabitliyoruz. Düğün günü, sizinle birlikte, yakınlarınıza da hizmet veriyoruz. Bu sayede, sohbet havası içinde hazırlıklarınızı tamamlıyoruz. Dilerseniz, düğün mekanınızda sizi hazırlayabiliriz!

Ankara kuaför salonları arasında, bizi tercih ederseniz; ayrıcalıklı bir hizmetten yararlanacağınızı ve kaliteyi hissedeceğinizi belirtmek isteriz. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Güzel hislerinize ortak olmak için, sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.