Engin Aksu Saç ve Güzellik Stüdyosu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Engin Aksu Saç ve Güzellik Stüdyosu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Engin Aksu Saç ve Güzellik Stüdyosu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Engin Aksu Saç ve Güzellik Stüdyosu Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Engin Aksu Saç ve Güzellik Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Engin Aksu Saç ve Güzellik Stüdyosu Hakkında

Güzellik sektöründe çok uzun yılların deneyimi, tecrübesi ve bilgi birikimine sahip olduktan sonra nihayet kendi salonumuzu açtık. 2018 yılı itibariyle Engin Aksu Saç ve Güzellik Stüdyosu adı ile müşterilerimizi ağırlamaya başladık. Kaliteli hizmetlerimiz ve vizyon sahibi bakış açımız sayesinde kısa sürede rüştümüzü ispat ettik ve en iyi Ankara Çankaya kuaför salonları arasında yerimizi aldık. Burada çok yetenekli ve bir o kadar da mütevazı harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve geniş yelpazede bir iş yapıyoruz.

Salonumuzda özel gün ve gecelere katılacak olan hanım efendiler için hazırlık süreçlerine yardımcı oluyoruz. Elbette ki bunlardan en önemlisi de düğünü için bizi tercih eden gelin adayları. Sahip olmak istedikleri görünüme kavuşmaları için güzelliklerini ortaya çıkaracak şekilde onları baştan aşağı hazırlıyoruz. Diledikleri modelde saç tasarımlarını yapıyor ve en güzel tonlarla makyajlarını kalıcı şekilde tamamlıyoruz.

Bir kuaförden bekleyebileceğiniz pek çok hizmete ve hatta daha fazlasına sahibiz. Daha da detaylandırmak gerekirse; saç kesimi ve renklendirme, ombre, keratin bakım, kaş kontür, kirpik lifting, kişisel bakım, manikür ve pedikür gibi birçok hizmeti en iyi şekilde eksiksiz olarak veriyoruz. Eğer düğünden önce ihtiyacınız olan bir işlem varsa bunlar için de bizi ziyaret edebilirsiniz. Naçizane tavsiyemiz tüm işlemlerinizi düğün gününe bırakıp da aynı anda çok fazla detayla uğraşmak zorunda kalmamak için mümkün olanları birkaç gün önceden tamamlamanız.

Engin Aksu Saç ve Güzellik Stüdyosu olarak en mutlu gününüzde sizinle birlikte olmak ve heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Eğer salonumuzun Ankara gelin başı ve makyajı hizmetine dair detayları öğrenmek isterseniz kapımız size her zaman açık. Bizimle iletişime geçmek, randevu veya fiyat teklifi almak için hemen yan tarafta bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgilerinizle doldurarak tek tıkla gönderebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.