Yaz Kuaför Güzellik

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Yaz Kuaför Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Yaz Kuaför Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yaz Kuaför Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yaz Kuaför Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  8

Yaz Kuaför Güzellik Hakkında

Ankara’da gelin saçı ve makyajınızı yaptıracağınız, profesyonel bir ekip arıyorsanız; sizleri Else Kuaför ile tanıştırmak isteriz. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan, gelin adaylarının istekleriyle yakından ilgilenen firmamız, en değerli günlerinizde size profesyonel hizmetler sunmak için burada! Düğün hazırlık sürecinin en önemli aşamalarından biri olan kuaför arayışınıza, sizinle yakından ilgilenecek 6 kişilik ekibimizle son vermek istiyoruz. Bu aşamada hayallerinizdeki görünüme sahip olmanız için elimizdeki tüm imkanları kullanmaya hazırız.

Hayalleriniz bizim için çok değerli ve özel. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz anda hem sizi daha yakından tanımak hem de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermek için sizi salonumuza davet ediyoruz. Salonumuza geldiğinizde kendinizi ferah ve samimi bir ortamda hissedeceğinizin de garantisini veriyoruz. Görüşmelerimiz sırasında aklınızdaki gelin saçı modelini bize göstermenizi istiyoruz veya hayallerinizi anlatmanızı. Sizi dikkatlice dinledikten sonra anlattıklarınıza uygun saç modellerimizden örnekler gösteriyoruz. En beğendiğinizi seçtikten sonra makyaj aşamasına geçiyoruz. Saç modelinize uygun, yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak makyaj uygulamalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Hatta yine daha önceden yaptığımız makyajlardan örnekler göstererek karar vermenize yardımcı oluyoruz. Saç ve makyajınıza karar verdikten sonra bütçenizi oluşturuyoruz ve düğün tarihinde görüşmek üzere sizi salonumuzdan uğurluyoruz.

Ankara gelin saçı kuaför tavsiyelerinin başında yer alıyoruz. Bu başarımızın nedeni hiç kuşkusuz sizinle yakından ilgilenen profesyonel ekibimiz. Düğün günü kendinizi bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacak bir ortam hazırlayan bu ekibimiz, akraba ve arkadaşlarınız için de hizmet verebiliyor. Bizimle önceden iletişime geçerek randevu oluşturursanız 8 kişiye kadar yakınınızı muhteşem bir görünüme kavuşturabiliriz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmına bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak Else Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.