Ekin Bella Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Ekin Bella Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ekin Bella Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ekin Bella Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ekin Bella Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Ekin Bella Kuaför Hakkında

Davetlilerinizin tüm bakışlarının üzerinizde olacağı o çok özel düğün gününüzde, güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız sizi Ekin Bella Kuaför’e davet ediyoruz.

Kuaför Bella olarak gerek profesyonel ekibimiz gerek kullandığımız seçkin markaların ürünleri ile düğün gününüzde size kusursuz bir hizmet veriyoruz. Sizi en mutlu gününüze yakışır, samimi ve konforlu bir alanla karşılıyoruz. Size sunduğumuz rahat ortamda düğün hazırlıklarının üzerinizi üstünüzden atmanızı ve kuaför hazırlıklarınızın keyifli bir aktiviteye dönüşmesini sağlıyoruz. Salonumuza ilk adımınızı attığınız andan itibaren size güler yüzlü hizmet sunuyor, her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Gelin saçınız düğün gününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle profesyonel bir ekip tarafından özenle hazırlanması oldukça önemlidir. Biz güzelliğiniz konusunda böylesine önemli bir yer tutan gelin saçınızın öncelikle sizin içinize sinmesine çok özen gösteriyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınız hakkındaki tüm isteklerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizden edindiğimiz bu bilgileri göz önünde bulundurarak her detayıyla sizin içinize sinecek bir gelin saçı hazırlıyoruz. Profesyonel bir bakış açısıyla yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi ve düğün mekanınızı da iyi bir şekilde analiz ederek, size en uygun gelin saçı ve makyajı konusunda küçük tüyolar da veriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise yine öncelikle sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ediyor, makyajınızı yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak şekilde hazırlıyoruz. Makyajınızı hazırlarken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak da hazırladığımız mükemmel güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde her detayıyla sizi mutlu edecek bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir ve Ekin Bella Ankara kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.