Ecrin Kuaför Çankaya

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ecrin Kuaför Çankaya Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ecrin Kuaför Çankaya Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ecrin Kuaför Çankaya Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ecrin Kuaför Çankaya Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15-20

Ecrin Kuaför Çankaya Hakkında

2009 yılında kapılarını açtığımız salonumuzu hala ilk günkü heyecanımız ve hevesimizle işletiyoruz. Kişisel bakımı ve görünüşüne özen gösteren ve kendisini seven kadınlar için hizmetlerimizi sunuyoruz. 10 yılı aşkın süredir salonumuzla, öncesinde ise çeşitli salonlarda aldığımız görevler ile uzun yıllardır sektörün içerisindeyiz. Ankara’nın merkezi Çankaya’da bulunan salonumuz Ecrin Kuaför Kızılay semtinde yer alıyor. Hem kolay ulaşımlı merkezi konumumuz hem de hizmet yelpazemiz sebebiyle çokça tercih ediliyoruz. Burada her biri alanında uzman ve işini severek yapan 4 kişilik bir ekibe sahibiz, güler yüzlülükleri ve samimiyetleri sayesinde %100 müşteri memnuniyetini rahatlıkla sağlayabiliyoruz.

Ecrin Kuaför olarak bir salondan bekleyebileceğiniz hemen her hizmeti bünyemizde barındırıyoruz. Saç tasarımı, kesimi, boncuk kaynak, perma, Brezilya fönü, dip ve tüm boya, renklendirme, röfle, ombre ve sombre, keratin bakımı, saç botoksu, profesyonel ve günlük makyaj, ipek kirpik, cilt bakımı, ağda, manikür ve pedikür gibi çok geniş yelpazede işlemlerimiz mevcut. Her birini en iyi şekilde yapmak için güvenilir markaların kaliteli ürünlerini kullanıyor, bu sayesinde harika sonuçlar alıyoruz.

Ayrıca özel olarak bahsetmek isteriz ki gelinler salonumuzun en değerlileri ve onları en özel günlerinde en iyi şekilde hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Salonumuzda düğünler başta olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, nikah törenleri, isteme ve evlilik teklifleri gibi pek çok sebep için gelin adaylarına özel bir hizmet sunuyoruz. Organizasyon veya kutlamaları için onları hayal ettikleri görünümlere kavuşturuyor, tam zamanın hazırlayarak stressiz şekilde salondan ayrılmalarını sağlıyoruz. Saç tasarımlarını diledikleri şekilde makyajlarını ise yüzlerine en çok yakışıp güzelliklerini ortaya çıkaracak şekilde yapıyoruz. Dilerse yakınlarından 15-20 kişiyi de ağırlayıp saç ve makyajlarını yapabiliyoruz.

Ankara Kızılay kuaförleri arasında yapacağınız seçimde gönlünüz bizden yanaysa yandaki formu doldurarak Ecrin Kuaför ekibine ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Ziya Gökalp Cad. 308 Kızılay, Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.