Elips Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın
Elips Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Elips Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Elips Kuaför Sık Sorulan Sorular

Elips Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Elips Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Elips Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Elips Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Elips Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Elips Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Elips Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Elips Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Elips Kuaför Hakkında

Başarılı bir ekiple şahane görünen bir gelin makyajı ve saçı yaptırmak isterseniz Elips Kuaför’de sizinle tanışmayı bekliyoruz. Ankara kuaför salonları arasında yer alan yerimizde gelin saçı ve makyajı dışında bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri de size sağlıyoruz. Her şeyin içinize sindiği ve mutlulukla yanımızdan ayrıldığınız bir süreç yürütüyoruz.

Uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz.Yıllar içerisinde elde ettiğimiz tüm tüm deneyimleri de kendimizi geliştirerek daha da katlıyoruz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi doğru analiz ederek size uygun çözümler ile karşınıza çıkıyoruz. Bulunduğumuz sektörün moda olan trendlerini yakından takip ediyor ve isteğinize bağlı olarak sizinle yaptığımız çalışmalar esnasında uyguluyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini savunuyor ve kuaför salonumuza adımını atan herkese karşı da bu yaklaşımı sürdürüyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle tanışmak istiyor böylelikle hem kendimizi tanıtmak hem de sizin hakkınızda bilgi edinmek istiyoruz. Nasıl bir düğünün içerisinde bulunacağınızı, gelinlik modelinizi, hayalini kurduğunuz gelin görüntüsünün nasıl olduğunu tüm detayları ile öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan örnekler gösteriniz sizin tarzınıza en yakın olan modeli bulmaya çalışıyoruz. Kıvırcık saçlar, su dalgaları yapılmış topuzlar, örgü detaylı saç toplamalarıyla istediğiniz saçı rahatlıkla yapıyoruz. Tacınız ya da duanız varsa saçınızın yapımını bozmadan onları da takıyoruz.

Sıra makyaja geldiğinde ise yine saçınızda olduğu gibi ustalıkla hizmet veriyoruz. Cilt tonunuza ait olan renklerde size etkileyici bir makyaj yapıyoruz. Cildinizde varsa kusurları kapatıyor ve porselen makyaj dediğimiz pürüzsüz görünüme sahip bir hizmet ortaya çıkarıyoruz. Gözlerinizi ve dudaklarınızı ön plana çıkararak etkileyici yüz hatlarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Kaliteli malzemeler kullandığımız kuaför salonumuzda cilt yapınızı korumaya çok dikkat ediyoruz. Makyajınız bittikten sonra da sabitleyici bir sprey sıkarak yaptığımız makyajın uzun süre yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Ankara gelin saçı kuaförleri arasında yer alan Elips Kuaför’ün şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yıldıevler Mah. Kişinev Cad. No:7/A Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Elips Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.