Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple TanışınDos Kuaför Hakkında

Dos Kuaför 2004 Yılında , Başkent'in nezih semtlerinden biri olan Çankaya-Gaziosmanpaşa'da Kurulmuştur.Özünde hizmet ve üstün sanat anlayışı felsefesini benimseyen Kurucular ; Davut-Osman-Sadegül ÖZÜDURU Aile Şirketi olup DOS KUAFÖR markasını oluşturmuşlardır.

Marka gücünün ardından dinamik ekip ruhu , yenilikçi , vizyoner , çalışma disiplinli ve kusursuz müşteri memnuniyeti barındıran DOS KUAFÖR , özel koleksiyon çalışmalarıyla saç modası trendlerine öncülük etmektedir.Kurulduğu günden bu yana L'Oréal markasını tercih eden salonumuz Ankara Profesyonel Kuaförler Derneği üye salonudur.

Daima en iyi dünya profesyonel markalarını kulanarak hizmet veren salonlarımız Türkiyenin en güçlü kuaför markasını oluşturma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

Daha bilgili ve donanımlı bir kuaför jenarasyonu yetiştirmek için gerek yurt içi ve yurt dışı ekibimizle beraber aldığımız eğitimlerle modayı yakından takipteyiz.

Aynı çizgi ve kalite anlayışını devam ettirerek siz değerli müşterilemizin istekleri doğrultusunda hayal ettiğiniz stil DOS GÜZELLİK SALONU ile sizlere bir adım kadar yakın.

İletişim

  • Adres::

    Uğur Mumcu Cad No:89/A Gaziosmanpaşa

  • Haritadaki Konumu

    Dos Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.