Dizayn Kuaför

E-posta Gönder

 • Şereflikoçhisar, Ankara.

Ekiple Tanışın

Dizayn Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Dizayn Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dizayn Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Dizayn Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Dizayn Kuaför Hakkında

Ankara’da hizmet verdiğimiz Dizayn Kuaför’de uzun zamandır çok sayıda gelin adayını yaşamalarının en mutlu günlerine hazırlıyoruz. Siz de düğün, kına gecesi ve nişan eğlencelerinizde göz kamaştıran bir gelin olmak isterseniz salonumuzda sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte çalıştığımız kuaför salonu Dizayn’da önce isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz. Pratik çözümlerimizle size yardımcı oluyor ve beklentilerinizi sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz. Hayalini kurduğunuz gelin olmanız için ne gerekiyorsa bize söylemeniz düşlerinizi gerçekleştirmemizin ilk adımları arasında yer alıyor. Üstelik sadece gelin saçı ve makyajı hizmeti vermekle kalmıyor aynı zamanda kalıcı keratin fönü, ombre, sombre gibi renklendirme işlemleri ve saç kesimi uygulamalarımızla da imaj değişikliğiniz konusunda size yardımcı oluyoruz.

Güzellik sektöründe popüler olan uygulamaları yakından takip ettiğimiz kuaför salonumuzda düğününüzden önce sizinle bir araya geliyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğrenerek daha önce yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarımızdan örnekler gösteriyoruz. Görüşmemiz esnasında hem tarzınızı anlıyoruz hem de gelinlik modelinizle düğün mekanınızın detaylarını ayrıntılı olarak öğreniyoruz. İstediğiniz tüm uygulamaları kolaylıkla yapıyoruz. Saç modelinizi katalog üzerinden, internetten, önceki çalışmalarımızdan ya da tacınızın modeline göre tercih edebilirsiniz.

Makyaj aşamasında ise kaliteli ve kapatıcılığı yüksek profesyonel malzemeler kullandığımız kuaför salonumuzda pürüzsüz görünmenizi sağlıyoruz. İstediğiniz renk tonlarını tercih ettiğimiz yerimizde yüz hatlarınızın ön plana çıktığı bir makyaj yapıyoruz. Gözlerinizi belirginleştirerek çekici bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Makyajınızın uzun süre kalıcılığı koruması için hazırlıklarınız tamamlandıktan hemen sonra sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Şereflikoçhisar kuaförleri arasında bir tercih yapacaksanız sunduğumuz hizmet içeriklerimizi ve Kuaför Dizayn fiyatlarını öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ekici Mah. Bezirhane Sok. 7 Şereflikoçhisar, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.