Dios Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Dios Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000 TL'den fazla

Dios Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dios Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Dios Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Dios Kuaför Hakkında

Ankara’nın en seçkin hizmetini veren en iyi kuaför salonlarından biri olarak çok uzun yıllardır güzellik sektörüne hizmet ediyoruz. Salonumuz Dios Kuaför Bilkent’te bulunuyor ve Ankuva iş merkezinde yer alıyor. Salonumuzun baş tasarımcısı ve kurucusu olan Doğan Ramazanoğlu’nun sahip olduğu vizyon, bilgi birikimi ve prensiplerle çalışıyoruz. Kendisi; İtalya, Fransa, İspanya, İngiltere ve Amerika’da aldığı üst düzey mesleki eğitimler ve edindiği deneyimler sonucunda salonumuzu açtı. Hala da ilk günkü heyecan ve giderek artan bir tecrübeyle çalışmaya ve müşterilerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Dios olarak bir kuaförden bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri en kaliteli haliyle bizde bulabilirsiniz. Profesyonel olarak uzmanları tarafından yapılan işlemlerimiz çok çeşitli. Saç tasarım, kesim, renklendirme, ombre ve sombre, keratin bakım, placenta saç bakımı, kişisel bakım, manikür ve pedikür, profesyonel ve günlük makyaj ve benzeri hizmetler.

Fakat çok severek ve büyük bir özenle yaptığımız bir işimiz daha var ki o da özel günleri için hanımefendilerin hazırlık aşamalarını yürütüyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, kına geceleri, nikah törenleri, özel davetler, kutlamalar, mezuniyet baloları ve partiler gibi organizasyonlarda saç ve makyajlarını yaparak seçkin müşterilerimizi diledikleri görünüme kavuşturuyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse; hayatlarının en heyecanlı gününü yaşayacak olan gelinleri bir başka özen ve ilgi alakayla karşılıyoruz. Stresten uzak tutarak tam vaktinde ve tam da istedikleri gibi görünmelerini sağlıyoruz. Saç ve makyajlarını yaparken düğün mekanının türü, mevsim şartları, gelinlik, kişisel tarzları ve isteklerini göz önünde bulunduruyor, uyuma dikkat ediyoruz. En güzel saç modeli ve profesyonel makyajla gelinlerimizi en güzel halleriyle harika bir gün geçirmeye yolluyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Ankara Bilkent Dios Kuaför sizi bekliyor, bize ulaşmak için yandaki formu doldurun ve erkenden rezervasyonunuzu yaptırın!

İletişim

 • Adres:

  Üniversiteler, İş Merkezi 26 Bikent/, Ankuva AVM No:12, 06800 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.