Dios Kuaför

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Dios Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla

Dios Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Dios Kuaför Sık Sorulan Sorular

Dios Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Dios Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 10.000 TL'den fazla aralığındadır.


Dios Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Dios Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Dios Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Dios Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Dios Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dios Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Dios Kuaför Hakkında

Ankara’nın en seçkin hizmetini veren en iyi kuaför salonlarından biri olarak çok uzun yıllardır güzellik sektörüne hizmet ediyoruz. Salonumuz Dios Kuaför Bilkent’te bulunuyor ve Ankuva iş merkezinde yer alıyor. Salonumuzun baş tasarımcısı ve kurucusu olan Doğan Ramazanoğlu’nun sahip olduğu vizyon, bilgi birikimi ve prensiplerle çalışıyoruz. Kendisi; İtalya, Fransa, İspanya, İngiltere ve Amerika’da aldığı üst düzey mesleki eğitimler ve edindiği deneyimler sonucunda salonumuzu açtı. Hala da ilk günkü heyecan ve giderek artan bir tecrübeyle çalışmaya ve müşterilerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Dios olarak bir kuaförden bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri en kaliteli haliyle bizde bulabilirsiniz. Profesyonel olarak uzmanları tarafından yapılan işlemlerimiz çok çeşitli. Saç tasarım, kesim, renklendirme, ombre ve sombre, keratin bakım, placenta saç bakımı, kişisel bakım, manikür ve pedikür, profesyonel ve günlük makyaj ve benzeri hizmetler.

Fakat çok severek ve büyük bir özenle yaptığımız bir işimiz daha var ki o da özel günleri için hanımefendilerin hazırlık aşamalarını yürütüyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, kına geceleri, nikah törenleri, özel davetler, kutlamalar, mezuniyet baloları ve partiler gibi organizasyonlarda saç ve makyajlarını yaparak seçkin müşterilerimizi diledikleri görünüme kavuşturuyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse; hayatlarının en heyecanlı gününü yaşayacak olan gelinleri bir başka özen ve ilgi alakayla karşılıyoruz. Stresten uzak tutarak tam vaktinde ve tam da istedikleri gibi görünmelerini sağlıyoruz. Saç ve makyajlarını yaparken düğün mekanının türü, mevsim şartları, gelinlik, kişisel tarzları ve isteklerini göz önünde bulunduruyor, uyuma dikkat ediyoruz. En güzel saç modeli ve profesyonel makyajla gelinlerimizi en güzel halleriyle harika bir gün geçirmeye yolluyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Ankara Bilkent Dios Kuaför sizi bekliyor, bize ulaşmak için yandaki formu doldurun ve erkenden rezervasyonunuzu yaptırın!

İletişim

  • Adres:

    Üniversiteler, İş Merkezi 26 Bikent/, Ankuva AVM No:12, 06800 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.