Coiffeur Volkan Yıldırım

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Coiffeur Volkan Yıldırım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Coiffeur Volkan Yıldırım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Coiffeur Volkan Yıldırım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Coiffeur Volkan Yıldırım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Coiffeur Volkan Yıldırım Hakkında

En özel gününüzde, kusursuz görünmeniz ve sevdiklerinizin güzel bakışlarını üzerinizde hissetmeniz için, Volkan Yıldırım Kuaför ekibi olarak, durmaksızın çalışıyoruz. Hayalini kurduğunuz düğününüzde, muhteşem bir saç ve makyaja sahip olmak için, doğru yerdesiniz!

Her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz bugünde, memnuniyetinizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Sektörde uzun yıllardır bulunmamızın verdiği tecrübeyle birlikte, siz değerli gelinlerimizi ağırlıyoruz. Gözlerinizdeki heyecanı paylaşıyoruz ve bu güzel hislerinize ortak oluyoruz. En özel gününüze sizi, en özenli şekilde hazırlıyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

Düğün konseptinize, düğün mekanınıza, fiziksel özelliklerinize ve gelinlik modelinize göre, saç modelinizi oluşturuyoruz ve buna uygun bir makyaj yapıyoruz. Salon düğünü yapacaksanız, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız duvak veya gelin tacı da, güzelliğinize güzellik katacak. Kır düğünü organize ettiyseniz; doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak, açık bırakılmış ve zarif dalgalarla bezenmiş saçları öneriyoruz. Bu saçı, minik çiçeklerle süslenmiş aksesuarlarla da kombin yapabilirsiniz. Kumsal düğünü düzenlediyseniz, yine açık bırakılmış ve dalgalı şekil verilmiş saçları tercih edebilirsiniz.

Tesettürlü gelinlerimiz için de, türban bağlama hizmetimizin olduğunu belirtmek isteriz. Sizin seçtiğiniz renkte ve desende türbanlara, muhteşem şekiller verebiliyoruz.

Makyajınız için, doğal tonlar kullanmayı çok seviyoruz. Fakat elbette, sizin kararınıza göre hareket ediyoruz. Toprak renklerini kullanarak, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak ve etkileyici bir makyaj yapabiliriz. Bunun yanında dilerseniz, renkleri de kullanarak, yüzünüze canlılık kazandırabiliriz.

Ankara kuaför salonları arasında, bizi seçerseniz; ayrıcalıklı bir hizmete ve ilgiye kavuşacağınızı garanti edebiliriz. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurup bize ulaşabilirsiniz. Heyecanınızı paylaşmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Aziziye Mahallesi Hoşdere Caddesi 133/A Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.