Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

  • Altındağ, Ankara.

Ekiple Tanışın

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu Sık Sorulan Sorular

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, cilt bakımı, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu şehir dışında hizmet vermiyor.


Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Sevdiğiniz kişiye ve misafirlerinize en iyi halinizle görünmeniz, güzelliğinize güzellik katmanız için Cımbız Kuaför Ankara ailesi olarak, siz değerli gelinlerimizin yanındayız. Bembeyaz gelinliğinizin içinde muhteşem olacağınıza eminiz. Bunu tamamlayan unsurlardan olan saç ve makyaj da bir gelin için oldukça önemli detaylardan biri. Biz de bunu çok iyi biliyoruz ve sizin memnuniyetinizi sağlamak için çabalıyoruz.

Düğün öncesinde yapacağımız prova sayesinde, o günde nasıl görüneceğinizi öğrenmiş oluyorsunuz. Bu aşamada beğenmediğiniz veya daha farklı olmasını istediğiniz bir nokta varsa, söylemeniz yeterli olacaktır. Düğününüzü; kır düğünü şeklinde organize ettiyseniz, açık bırakılmış ve dalgalı bir saç öneriyoruz. Eğer, salon düğünü düzenlediyseniz ve duvak kullanacaksanız saçınızı muhakkak toplamalısınız. Ayrıca, kullanacağınız saç aksesuarları da saç modelinizi değiştirecek unsurlardan biri.

Düğün gününüzde size en uygun saç modelini belirledikten sonra sıra, makyaja geliyor. Bunun için öncelikle, cildinizi güzel bir şekilde temizliyoruz ve kirden arındırıyoruz. Ardından, kullanacağımız bazlarla, makyajınızın kalıcılığını artırmayı hedefliyoruz. Ten makyajınızı, cildinize en uygun renkle oluşturduktan sonra, kontür uygulamasına geçiyoruz. Bu sayede, yüz hatlarınızı ön plana çıkarıyoruz. Sonrasında ise, genellikle doğal tonlar tercih ettiğimiz göz makyajınızı takma kirpiklerle zenginleştiriyoruz. Bu sayede, bakışlarınıza derin bir anlam katarak, göz makyajınızı tamamlıyoruz. Dilerseniz, renkli makyaj uygulamaları da yapabiliriz. Sizin isteğiniz doğrultusunda, düğün konseptinize uygun olarak, renkli göz ve dudak kullanarak, farklı bir görünüm de kazandırabiliriz!

Düğün gününüzde yakınlarınızdan on kişiye kadar da hizmet verme olanağımız bulunuyor. Böylece, o unutulmaz güne hazırlanırken yanınızda, en sevdikleriniz de bulunuyor.

Gelin saçı ve makyajı fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

  • Adres:

    Aydınlıkevler, Kovan Sk. 55-A, 06130 Altındağ/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.