Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Altındağ, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Cımbız Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Sevdiğiniz kişiye ve misafirlerinize en iyi halinizle görünmeniz, güzelliğinize güzellik katmanız için Cımbız Kuaför Ankara ailesi olarak, siz değerli gelinlerimizin yanındayız. Bembeyaz gelinliğinizin içinde muhteşem olacağınıza eminiz. Bunu tamamlayan unsurlardan olan saç ve makyaj da bir gelin için oldukça önemli detaylardan biri. Biz de bunu çok iyi biliyoruz ve sizin memnuniyetinizi sağlamak için çabalıyoruz.

Düğün öncesinde yapacağımız prova sayesinde, o günde nasıl görüneceğinizi öğrenmiş oluyorsunuz. Bu aşamada beğenmediğiniz veya daha farklı olmasını istediğiniz bir nokta varsa, söylemeniz yeterli olacaktır. Düğününüzü; kır düğünü şeklinde organize ettiyseniz, açık bırakılmış ve dalgalı bir saç öneriyoruz. Eğer, salon düğünü düzenlediyseniz ve duvak kullanacaksanız saçınızı muhakkak toplamalısınız. Ayrıca, kullanacağınız saç aksesuarları da saç modelinizi değiştirecek unsurlardan biri.

Düğün gününüzde size en uygun saç modelini belirledikten sonra sıra, makyaja geliyor. Bunun için öncelikle, cildinizi güzel bir şekilde temizliyoruz ve kirden arındırıyoruz. Ardından, kullanacağımız bazlarla, makyajınızın kalıcılığını artırmayı hedefliyoruz. Ten makyajınızı, cildinize en uygun renkle oluşturduktan sonra, kontür uygulamasına geçiyoruz. Bu sayede, yüz hatlarınızı ön plana çıkarıyoruz. Sonrasında ise, genellikle doğal tonlar tercih ettiğimiz göz makyajınızı takma kirpiklerle zenginleştiriyoruz. Bu sayede, bakışlarınıza derin bir anlam katarak, göz makyajınızı tamamlıyoruz. Dilerseniz, renkli makyaj uygulamaları da yapabiliriz. Sizin isteğiniz doğrultusunda, düğün konseptinize uygun olarak, renkli göz ve dudak kullanarak, farklı bir görünüm de kazandırabiliriz!

Düğün gününüzde yakınlarınızdan on kişiye kadar da hizmet verme olanağımız bulunuyor. Böylece, o unutulmaz güne hazırlanırken yanınızda, en sevdikleriniz de bulunuyor.

Gelin saçı ve makyajı fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

 • Adres:

  Aydınlıkevler, Kovan Sk. 55-A, 06130 Altındağ/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.