Cadde Kuaför Beypazarı

E-posta Gönder

 • Beypazarı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Cadde Kuaför Beypazarı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Cadde Kuaför Beypazarı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Cadde Kuaför Beypazarı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Cadde Kuaför Beypazarı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Cadde Kuaför Beypazarı Hakkında

Büyük bir telaş ile hazırlandığınız düğününüzde saç ve makyajınıza hala karar veremediniz mi? Sakın kaygılanmayın! Cadde Kuaför olarak tüm tecrübelerimizi siz değerli gelin adaylarıyla paylaşmak ve buradan kusursuz bir gelin olarak uğurlamak için sabırsızlanıyoruz!

Saç ve makyaj konusunda aldığımız eğitimler, sahip olduğumuz tecrübeler ve bilgi birikimlerini gelin adaylarımızla en iyi şekilde paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! Gelin adaylarımızı yakından tanıyor, nasıl bir gelin olmak istediklerini öğreniyoruz. Tarzlarını ve beğenilerini de ön planda tutarak çeşitli modeller öneriyoruz. Tabii ki bu modelleri önerirken de saç uzunluğuna, saç rengine, saç yapısına, yüz hatlarına, göz rengine, gelinliğe, duvağa, düğün mekanına ve düğün konseptine de dikkat ediyoruz. Düğününüzde uyumlu bir görüntü çizmeniz bizim için çok önemli. Her konuda sizi düşünüyor, bu özelliğimiz ile de Beypazarı kuaförlerinden farklılaşıyoruz.

Salonumuzda kullandığımız güzellik ürünlerinin ve makyaj malzemelerinin hepsinin kalite ve sağlık onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Sektörün en iyi markalarını tercih ediyor, güzelliğinize layık olmaya çalışıyoruz.

Son derece güler yüzlü ve sıcakkanlı bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekibimiz ile birlikte gelin adaylarımızın da düğün stresini unutturuyor, keyifli saatler yaşamalarını sağlıyoruz. Aynı zamanda geniş salonumuzda yakınlarınız için de ayırdığımız bir bölüm var. Sizi bu özel günde yalnız bırakmak istemeyen sevdikleriniz ile keyifli sohbetlere salonumuzda devam edebiliyorsunuz. Gün boyunca yapacağımız ikramlarla da yüzünüzü güldürüyoruz.

Özellikle düğün sezonunun başladığı bahar ve yaz dönemlerinde oldukça yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Bu yüzden düğün tarihinizden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçerseniz, o gün için detaylı bir şekilde hazırlanabiliriz. Sizi istediğiniz gibi bir gelin olarak buradan uğurlamak için gereken ne varsa yapmaya hazırız!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak, imkan ve ayrıcalıklarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hacıkara Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Sok.34/A. Beypazarı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.