Cadde 8 Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Cadde 8 Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Cadde 8 Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Cadde 8 Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Cadde 8 Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Cadde 8 Kuaför Hakkında

Ankara’nın en sevilen ilçelerinden olan Çankaya’da saçınız ve makyajını için profesyonel bir destek almak istiyorsanız, kalitesi ve deneyimleriyle adından sıkça söz ettiren Cadde 8 Kuaför’ü tercih edebilirsiniz. Tüm isteklerinizi eksiksiz yerine getirecek, sizi bu özel güne kusursuz bir şekilde hazırlayacak.

Cadde 8 Kuaför olarak her tarza, her beğeniye ve her bütçeye hitap edebiliyor, her gelin adayını düğünlerine hazırlayabiliyoruz. Bunun için önce sizinle tanışıyor, işlemlerimizi belirlemeden önce öğrenmemiz gereken her detayı öğreniyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, gelinliğinizi, duvağınızı ve düğün konseptinizi öğrendikten sonra saç uzunluğunuz, saç renginiz, ten renginiz, vücut yapınız ve yüz hatlarınıza önem vererek saç ve makyaj modelinizi oluşturuyoruz.

Açık ve dalgalı saç modeli, topuz modeller, örgü modelleri, at kuyruğu tarzı ya da dikkat çekici farklı pek çok tarz saçı dilediğiniz gibi tasarlayabiliyoruz. Saçınızın düz veya kıvırcık olması bizim için hiçbir şeyi değiştirmiyor. Bugün sizin gününüz, nasıl bir görünüme sahip olmak isterseniz ona kavuşacaksınız.

Sadece saç ve makyaj ile sınırlı kalmıyor, manikür, pedikür, protez tırnak ve protez kirpik imkanı da sağlıyoruz. Gelin adaylarımızı tepeden tırnağa güzelleştiriyor, düğünlerinde kusursuz bir görünme sahip olmalarını amaçlıyoruz.

Salonumuzda bulunan tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin kalite ve sağlık açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Güzelliğinize layık olmak için sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz.

Çankaya kuaförlerinden farklı olarak hem gelin hem de damatları ağırlayabiliyoruz. Böylelikle düğününüze birlikte hazırlanmaya devam ediyor, salonumuzdan çıkıp doğrudan düğün mekanınıza gidebiliyorsunuz.

Eğer hakkımızda daha çok bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.