Cadde 8 Kuaför

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Cadde 8 Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Cadde 8 Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Cadde 8 Kuaför Sık Sorulan Sorular

Cadde 8 Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Cadde 8 Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Cadde 8 Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Cadde 8 Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Cadde 8 Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Cadde 8 Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Cadde 8 Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cadde 8 Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Cadde 8 Kuaför Hakkında

Ankara’nın en sevilen ilçelerinden olan Çankaya’da saçınız ve makyajını için profesyonel bir destek almak istiyorsanız, kalitesi ve deneyimleriyle adından sıkça söz ettiren Cadde 8 Kuaför’ü tercih edebilirsiniz. Tüm isteklerinizi eksiksiz yerine getirecek, sizi bu özel güne kusursuz bir şekilde hazırlayacak.

Cadde 8 Kuaför olarak her tarza, her beğeniye ve her bütçeye hitap edebiliyor, her gelin adayını düğünlerine hazırlayabiliyoruz. Bunun için önce sizinle tanışıyor, işlemlerimizi belirlemeden önce öğrenmemiz gereken her detayı öğreniyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, gelinliğinizi, duvağınızı ve düğün konseptinizi öğrendikten sonra saç uzunluğunuz, saç renginiz, ten renginiz, vücut yapınız ve yüz hatlarınıza önem vererek saç ve makyaj modelinizi oluşturuyoruz.

Açık ve dalgalı saç modeli, topuz modeller, örgü modelleri, at kuyruğu tarzı ya da dikkat çekici farklı pek çok tarz saçı dilediğiniz gibi tasarlayabiliyoruz. Saçınızın düz veya kıvırcık olması bizim için hiçbir şeyi değiştirmiyor. Bugün sizin gününüz, nasıl bir görünüme sahip olmak isterseniz ona kavuşacaksınız.

Sadece saç ve makyaj ile sınırlı kalmıyor, manikür, pedikür, protez tırnak ve protez kirpik imkanı da sağlıyoruz. Gelin adaylarımızı tepeden tırnağa güzelleştiriyor, düğünlerinde kusursuz bir görünme sahip olmalarını amaçlıyoruz.

Salonumuzda bulunan tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin kalite ve sağlık açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Güzelliğinize layık olmak için sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz.

Çankaya kuaförlerinden farklı olarak hem gelin hem de damatları ağırlayabiliyoruz. Böylelikle düğününüze birlikte hazırlanmaya devam ediyor, salonumuzdan çıkıp doğrudan düğün mekanınıza gidebiliyorsunuz.

Eğer hakkımızda daha çok bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.