By Osman Özdemir

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

By Osman Özdemir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

By Osman Özdemir Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

By Osman Özdemir Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

By Osman Özdemir Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik, Gelin paketi, Düğün gruplarına hizmet, Gelin odası, Ücretsiz prova, Mekanda / Evde hizmet

By Osman Özdemir Hakkında

Müstakbel eşinizle yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde, yenilenmiş ve kusursuz bir görüntüyle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz, sizi By Osman Özdemir’e davet ediyoruz.

By Osman Özdemir Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda size en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışan profesyonel bir ekiple çalışıyor. Bu profesyonel ekibimizle modern ve ferah tasarımlı bir salonda hizmet veriyoruz. Salonumuzda sizi ve sevdiklerinizi rahat ettirmek için, her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Gelin saçınız gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurdur. Bu nedenle gelin saçı tasarımınızı yaparken gelinliğinizden, yüz şeklinize kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Ardından size en güzel görüntüye ulaştıracak saç modeline sizinle beraber karar veriyoruz. Düğününüzde farklı bir güzelliğe sahip olmak isterseniz, renklendirmeden kesime kadar son derece profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Düğün gününüzde daha uzun ve dolgun saçlara sahip olmak isterseniz çok doğal görünümlü mikro kaynak uygulamaları da yapabiliyoruz. Gelin saçı modelinizi hazırlarken dilerseniz saçlarınızda gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun aksesuarlarla ayrı bir ışıltı katabiliyoruz. Saç modelinizi her detayıyla içinize sinecek şekilde hazırladıktan sonra, kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini korumasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra profesyonel makeup artistlerimizle makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızın öncelikle yüz hatlarınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Kontur uygulamasından göz makyajına kadar yüz hatlarınızın güzelliğini ön plana çıkarıp, sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için çalışıyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, düğün gününüz boyunca kusursuz güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve By Osman Özdemir Çankaya kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.