Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

By Ali Özpolat Hair Make Up

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

By Ali Özpolat Hair Make Up Hakkında

Güzellik sektöründe 1988 yılından beri faaliyet gösteriyorum. Kuaförlük mesleğindeki tüm gelişmeleri ve yenilikleri takından takip ediyor, uzun yıllardır birlikte hizmet verdiğim ekip arkadaşlarımla eğitimlere katılmaya da devam ediyorum. By Ali Özpolat Hair & Make Up ailesi olarak bizi tercih eden güzel kadınları en iyi şekilde ağırlıyor ve kendilerini iyi hissederek salonumuzdan ayrılmalarını sağlıyoruz. Üstelik salonumuza bir kez geldiğinizde artık sizin için en iyi saç ve makyaj tekniklerini belirliyor, her zaman “sağlıklı güzellik” mottosuyla çalışıyoruz.

Özellikle de düğün günü için büyük bir hassasiyetle çalışıyor, kusursuz güzelliğinizle dikkatleri üzerinize çekmenizi amaçlıyoruz. Bunun için yenilikçi bir yaklaşım sergiliyor, randevu sistemiyle görüşmeye geldiğiniz anda hazırlıklara başlıyoruz. Hayal ettiğiniz saç modelini tasarlamak için saçınızda yapılması gereken uygulamalar ilk adımımız oluyor. Modaya yön veren tasarım modellerimizle saçınızı bir ‘tuval’ olarak görüyor, güzelliğinizi ortaya çıkarmak için yalnızca size özel olan bir saç stili yaratıyoruz. Tarzınızı, düğün konseptinizi ve gelinlik modelinizi göz önünde bulundurarak saçınızın nasıl olması gerektiğini değerlendiriyoruz. Bu sayede saçına dokunduğum her kadının harika bir gelin saçına sahip olmasını sağlayacağım konusunda son derece iddialıyım.

Ankara’da en iyi gelin başı yapan kuaförler arasında yer alıyor, cildiniz ve makyajınıza da önem veriyoruz. Saç bakımı, kesim ve boya uygulamalarıyla başladığımı düğün hazırlık sürecinde; cilt bakımlarıyla sağlıklı bir görüntü kazanmanız için de çalışıyoruz. Cilt tonunuza uygun renklerde far, eyeliner, ruj ve allık tercihini yapıyor, sağlığınız için birinci kalite ürünler kullanıyoruz. Hijyen konusunda da son derece özenli olan ekibimizle birlikte salonumuzda titiz bir şekilde çalışıyoruz. Bu yüzden güzelliğiniz ve tarzınızla birlikte sağlığınızda bize emanet!

Siz de kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak harika bir tarz ve özel olarak stilize edilmiş saç makyaj uygulamaları için salonumuza uğramalısınız. Düğün günü yakın dostlarınızla ilgilenecek uzmanlarımızla tanışmak, Ankara gelin saç makyaj fiyatlarımızı öğrenmek için By Ali Özpolat Hair Make Up iletişim formunu doldurmalısınız! Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz, form sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres::

    Yukarı Bahçelievler Mah. Aşkabat Cad. N:72/C Çankaya/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.