• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

Buket Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Buket Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Buket Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Buket Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Buket Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Buket Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Buket Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Buket Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Buket Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.

Buket Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Buket Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Buket Kuaför Hakkında

Harika bir görüntüyle düğününüzde sevdiklerinizin karşısına çıkmak ister misiniz? Bu soruya “Evet” yanıtı verdiğinizi duyar gibiyiz. Öyleyse sizi Ankara’da hizmet verdiğimiz Buket Kuaför Salonu’na bekliyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonların gelin adaylarının kalbinde çok farklı bir yeri olduğunun farkındayız. Her şeyin kusursuz olması, içinize sinmesi ve çok beğenilmesi için uğraştığınızı biliyoruz. Biz de profesyonel ekibimizle birlikte en az sizin kadar özenli bir şekilde yaklaşarak müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütüyoruz.

Düğününüz öncesi sizi kuaför salonumuzda ağırlayarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Hem isteklerinizi öğreniyor hem de sizden önce bizi tercih eden gelin adaylarına nasıl bir hizmet sunduğumuz konusunda bilgi veriyoruz. Üstelik sadece saç yapmıyor aynı zamanda kalıcı makyaj uygulamaları, dermapen, bb glow, keratinli saç bakımı, balyaj ve gölgelendirme hizmeti de sunarak hem bakım hem de imaj değişikliği konularında da yardımcı olabiliyoruz.

Gelin başı tercihinde gelinliğinizin modeli, düğününüzün yapılacağı mekan ve tarzınız belirleyici oluyor. Sıkı ya da gevşek topuzlar, kıvırcık bukleler, örgülü modeller arasından kendinize en yakın hissettiğiniz tasarımları kolaylıkla uyguluyoruz. Makyaj için ise alanında profesyonel çalışanlarımız size yardımcı oluyor. Önce cilt analinizi yapıyor ve ten renginize uygun ürünler kullanıyoruz. Doğal bir görünüm elde etmenizi ve yapaylıktan uzak bir görüntü elde ediyoruz. Bakışlarınızı ön plana çıkarıyor ve yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Porselen makyaj hizmeti sunarak makyajın uzun saatler boyunca yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz. Tüm hazırlıklarınız tamamlandığında ise tacınızı ve duvağınızı takarak sizi sonsuz bir mutluluğa yolcu ediyoruz.

Siz de Buket Kuaför Dikmen’in gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Naci Çakır, 755. Sk. 4/A, 06450 Çankaya/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.