Buket Kuaför

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Buket Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Buket Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Buket Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Buket Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Buket Kuaför Hakkında

Harika bir görüntüyle düğününüzde sevdiklerinizin karşısına çıkmak ister misiniz? Bu soruya “Evet” yanıtı verdiğinizi duyar gibiyiz. Öyleyse sizi Ankara’da hizmet verdiğimiz Buket Kuaför Salonu’na bekliyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonların gelin adaylarının kalbinde çok farklı bir yeri olduğunun farkındayız. Her şeyin kusursuz olması, içinize sinmesi ve çok beğenilmesi için uğraştığınızı biliyoruz. Biz de profesyonel ekibimizle birlikte en az sizin kadar özenli bir şekilde yaklaşarak müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütüyoruz.

Düğününüz öncesi sizi kuaför salonumuzda ağırlayarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Hem isteklerinizi öğreniyor hem de sizden önce bizi tercih eden gelin adaylarına nasıl bir hizmet sunduğumuz konusunda bilgi veriyoruz. Üstelik sadece saç yapmıyor aynı zamanda kalıcı makyaj uygulamaları, dermapen, bb glow, keratinli saç bakımı, balyaj ve gölgelendirme hizmeti de sunarak hem bakım hem de imaj değişikliği konularında da yardımcı olabiliyoruz.

Gelin başı tercihinde gelinliğinizin modeli, düğününüzün yapılacağı mekan ve tarzınız belirleyici oluyor. Sıkı ya da gevşek topuzlar, kıvırcık bukleler, örgülü modeller arasından kendinize en yakın hissettiğiniz tasarımları kolaylıkla uyguluyoruz. Makyaj için ise alanında profesyonel çalışanlarımız size yardımcı oluyor. Önce cilt analinizi yapıyor ve ten renginize uygun ürünler kullanıyoruz. Doğal bir görünüm elde etmenizi ve yapaylıktan uzak bir görüntü elde ediyoruz. Bakışlarınızı ön plana çıkarıyor ve yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Porselen makyaj hizmeti sunarak makyajın uzun saatler boyunca yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz. Tüm hazırlıklarınız tamamlandığında ise tacınızı ve duvağınızı takarak sizi sonsuz bir mutluluğa yolcu ediyoruz.

Siz de Buket Kuaför Dikmen’in gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.