Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Bizz Kuaför

  • Min. Fiyat
    2.500-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Bizz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500-5.000 TL

Bizz Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Bizz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Bizz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bizz Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Bizz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Bizz Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Bizz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Bizz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Bizz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Bizz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500-5.000 TL aralığındadır.

Bizz Kuaför Hakkında

Değişimin adresi, Bizz Kuaför Ankara’da güzel kadınların tercihi olmaya devam ediyor! Yaptığımız her saç ve makyaj uygulamasıyla güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Burada size, alanında uzman saç tasarımcıları ve profesyonel makyaj sanatçılarıyla çalışma imkanı sunuyoruz. Düğün günü şıklığınızı tamamlamak için ise, hiç zaman kaybetmeden isteklerinizi öğreniyoruz. Hayal ettiğiniz şıklık için çalışmalarımızı planlı bir şekilde ve randevu sistemiyle gerçekleştiriyoruz.

İlk randevu isteklerinizi öğrenmekle geçiyor. İstediğiniz saç modelini; yüzünüze, gelinliğinizin yaka kesimine ve düğün konseptinize uygun bir şekilde tasarlıyoruz. Modern bir çalışma için toplu, dağınık ve örgü modelleri tercih ediyoruz. Dilediğiniz modeli saçınız kısa olsa da uygulayabiliyoruz. Gerekli olduğunda, mikro kaynak uygulamasıyla saçınızı uzatıyor ve doğal saç görüntüsünü bozmuyoruz. Saf güzellik için doğallıktan yana seçimler yapıyor, makyaj uygulamalarınızda da buna özen gösteriyoruz. Cilt tonunuza göre renkler seçiyor ve doğru tekniklerle uygulamalarımızı tamamlıyoruz. Güzellik için sağlık mottosuyla, birinci sınıf ürünler kullanıyoruz. Her zaman kusursuz görünmeniz için çalıştığımızı söylemeye bile gerek yok! Bununla birlikte sağlık ve hijyen konusundaki hassasiyetimizi salonumuzu gördüğünüzde siz de anlayacaksınız… Ayrıca saç yıkama, makyaj ve saç tasarım bölümleri bulunan salonumuzda düğün günü yakınlarınızla birlikte rahat edeceksiniz. Burada çok eğlenmeye ve heyecan dolu hazırlık sürecinin tadını da çıkarmaya hazır olun!

Bizz Kuaför ailesi olarak güzelliğin her noktasında yanınızdayız! Bunun için yüzünüze en çok uyan saç modelini, teninizin güzelliğini ortaya çıkaran makyajı, el ve ayak bakımlarınızı da yapıyoruz. Dilerseniz düğün öncesi; özel bir saç kesimi, kalıcı eyeliner uygulaması, renk değişikliği, ombre, sombre, kaş uygulamaları, manikür, pedikür ve saç bakımlarınızı yaparak hazırlıklara başlıyoruz. Böylelikle düğünden önce uygulamaların sonuçlarını alabiliyor, o gün gelip çattığında kendinizden ve yeniliklerden emin olmanızı sağlıyoruz.

Ankara gelin saçı ve makyajı hizmetlerini profesyonellerden almak istiyorsanız, mutlaka ekibimizle tanışmalısınız. Bizz Kuaför iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor!

İletişim

  • Adres:

    Yaşamkent Mahallesi 3158. Cad. NO:53 Çayyolu Çankaya

  • Haritadaki Konumu

    Bizz Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.