Bizz Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Bizz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Bizz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bizz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bizz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Bizz Kuaför Hakkında

Değişimin adresi, Bizz Kuaför Ankara’da güzel kadınların tercihi olmaya devam ediyor! Yaptığımız her saç ve makyaj uygulamasıyla güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Burada size, alanında uzman saç tasarımcıları ve profesyonel makyaj sanatçılarıyla çalışma imkanı sunuyoruz. Düğün günü şıklığınızı tamamlamak için ise, hiç zaman kaybetmeden isteklerinizi öğreniyoruz. Hayal ettiğiniz şıklık için çalışmalarımızı planlı bir şekilde ve randevu sistemiyle gerçekleştiriyoruz.

İlk randevu isteklerinizi öğrenmekle geçiyor. İstediğiniz saç modelini; yüzünüze, gelinliğinizin yaka kesimine ve düğün konseptinize uygun bir şekilde tasarlıyoruz. Modern bir çalışma için toplu, dağınık ve örgü modelleri tercih ediyoruz. Dilediğiniz modeli saçınız kısa olsa da uygulayabiliyoruz. Gerekli olduğunda, mikro kaynak uygulamasıyla saçınızı uzatıyor ve doğal saç görüntüsünü bozmuyoruz. Saf güzellik için doğallıktan yana seçimler yapıyor, makyaj uygulamalarınızda da buna özen gösteriyoruz. Cilt tonunuza göre renkler seçiyor ve doğru tekniklerle uygulamalarımızı tamamlıyoruz. Güzellik için sağlık mottosuyla, birinci sınıf ürünler kullanıyoruz. Her zaman kusursuz görünmeniz için çalıştığımızı söylemeye bile gerek yok! Bununla birlikte sağlık ve hijyen konusundaki hassasiyetimizi salonumuzu gördüğünüzde siz de anlayacaksınız… Ayrıca saç yıkama, makyaj ve saç tasarım bölümleri bulunan salonumuzda düğün günü yakınlarınızla birlikte rahat edeceksiniz. Burada çok eğlenmeye ve heyecan dolu hazırlık sürecinin tadını da çıkarmaya hazır olun!

Bizz Kuaför ailesi olarak güzelliğin her noktasında yanınızdayız! Bunun için yüzünüze en çok uyan saç modelini, teninizin güzelliğini ortaya çıkaran makyajı, el ve ayak bakımlarınızı da yapıyoruz. Dilerseniz düğün öncesi; özel bir saç kesimi, kalıcı eyeliner uygulaması, renk değişikliği, ombre, sombre, kaş uygulamaları, manikür, pedikür ve saç bakımlarınızı yaparak hazırlıklara başlıyoruz. Böylelikle düğünden önce uygulamaların sonuçlarını alabiliyor, o gün gelip çattığında kendinizden ve yeniliklerden emin olmanızı sağlıyoruz.

Ankara gelin saçı ve makyajı hizmetlerini profesyonellerden almak istiyorsanız, mutlaka ekibimizle tanışmalısınız. Bizz Kuaför iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor!

İletişim

 • Adres:

  Yaşamkent Mahallesi 3158. Cad. NO:53 Çayyolu Çankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bizz Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.