Beren Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Beren Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Beren Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Beren Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Beren Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Beren Kuaför Hakkında

Merhabalar ben Beren. 20 yılı aşkın senedir bu sektörde kazandığım tecrübeyi yaklaşık 1 yıl önce işletmeye başladığım Beren Kuaför çatısı altında birleştirdim. Daha sonra her biri alanında uzman bir ekip oluşturdum ve bu ekiple müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılamaya başladık.

Bir kuaförden beklediğiniz hizmetlerin tümüne sahip olmakla beraber düğün gününüze özel tasarladığımız gelin saç makyaj uygulamalarıyla mutluluğunuza ortak oluyoruz. Eğer siz de bu değerli güne sizi hazırlayacak profesyonel bir kuaför arayışındaysanız, gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Neden mi?

Öncelikle istek ve hayallerinizle yakından ilgilendiğimizi söyleyebiliriz. Hatta sadece size odaklanmak için randevu sistemiyle çalışıyor, düğünden önce yaptığımız ön görüşmede süreci detaylı bir şekilde planlıyoruz. Bu da bizi başarıya götürüyor. Saçlarınızın tasarımına karar vermeden önce belli kriterleri göz önünde tutuyoruz: Saç yapınız, düğün konseptiniz, gelinliğinizin modeli, özel istekleriniz. Tüm bu kriterlerin birbiriyle uyumlu olması için titiz bir çalışma yürütüyor, her aşamada fikrinizi almayı ihmal etmiyoruz. Gelin adaylarımızın tercihine göre ense veya dağınık topuzlar, omuzlara düşen su dalgası saçlar, gösterişli at kuyrukları veya örgülü modeller tasarlıyoruz. Gerekli durumlarda tavsiyeler versek de son kararı her zaman siz veriyorsunuz.

Düğün günü gelip çattığında belirlediğimiz saatte salonumuzda oluyorsunuz ve hemen hazırlıklara başlıyoruz. Zaten saç modelinizi önceden belirlediğimiz için direk uygulama aşamasına geçiyoruz. Fön veya maşa işlemlerinden sonra makyajınızı yapmaya başlıyoruz. Yüz hatlarınızı dikkate alarak yaptığımız sihirli dokunuşlarla muhteşem bir görünüme sahip oluyorsunuz. Saçlarınızı tamamlayıp duvağınızı da taktıktan sonra o büyük gün için artık tamamen hazırsınız. Güzelliğinizin keyfini çıkarın!

Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda uzman olan ekibimiz büyük bir heyecanla sizleri bekliyor. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.