Bella Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Bella Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Bella Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bella Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bella Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Bella Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi Hakkında

2018 yılında Bella Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi Mamak’ta faaliyete girdi! Markamızın kurucusu ve saç tasarımcımız Ali Bey yönetiminde alanında uzman ekibimizi de kurduk. Saç tasarımı ve makyaj uygulamalarıyla bizi tercih eden kadınlara hizmet vermeye başladık. Kısa zamanda sıklıkla tercih edilen bir merkez haline geldik. Çünkü sunduğumuz profesyonel hizmet ve yüksek standartlardaki kalite anlayışımızla %100 memnuniyete odaklandık. Üstelik güler yüzlü ekibimizle sunduğumuz hizmetin kalitesiyle birlikte salonumuzda kaliteli zaman geçirmenizi de sağladık. Tüm bunların yanında her geçen gün yenilen modaya ayak uydurmak için mesleki bilgi birikimi, tecrübe ve aldığımız eğitimlerle kendimizi geliştiriyoruz.

Bizi tercih eden gelin adaylarına bir haberimiz var! Gelin saçı tasarımı ve porselen makyaj uygulamaları yaparken modaya daha da çok önem veriyoruz! Zarafetinizi güzelliğinizle ortaya çıkarmak için saç tasarımının şıklığınızı tamamlamasını sağlıyoruz. Bunun için ön görüşmeye çok önem veriyoruz. Tarzınıza, gelinlik, duvak ve saç aksesuarlarına yakışan modeli keşfetmek için hoş bir sohbete tutuşuyoruz. İsteklerinizi öğreniyor topuz, örgü ve dağınık saç modellerini dikkat çekecek detaylarla farklı kılıyoruz. Sade bir şıklık için yaptığımız dokunuşlarla güzelliğinizi kapatmadan yüz hatlarınızı ortaya çıkarıyoruz. Dilerseniz, türban tasarımı da yapıyoruz.

Makyaj uygulamalarında en çok kalıcı bir makyaj tasarlamaya odaklanıyoruz. Bunun için cilt yapınıza uyumlu makyaj ürünlerini kullanıyoruz. Profesyonel makyaj uygulamaları Bella Güzellik Salonu’nda uzmanlarımızca yapılıyor. Bu sayede güzelliğiniz için cilt sağlığınıza dikkat ediyoruz ve hijyen koşullarına göre hareket ediyoruz. Işıl ışıl parlamaya hazır mısınız?

Düğün öncesi saç uygulamaları, bakım, renk değişiklikleri ve kalıcı makyaj için de salonumuzda sizi bekliyoruz. Bella Güzellik Merkezi Mamak’ta ekibimizle tanışmak ve randevu almak isterseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.