Beautyfirst Wellness Club

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Beautyfirst Wellness Club Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Beautyfirst Wellness Club Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Beautyfirst Wellness Club Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Beautyfirst Wellness Club Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Beautyfirst Wellness Club Hakkında

Beauty First Wellness Club olarak sizi düğünden önce konforlu bakım odalarımızda; güzelleşmeye, incelmeye, arınmaya ve rahatlamaya, düğün günündeyse uyguladığımız profesyonel saç ve makyaj uygulamaları eşliğinde muhteşem bir görünüme sahip olmaya davet ediyoruz.

Ankara’daki gelinlerine gelin saçı ve makyajı konusunda yardımcı olan Beauty First Wellness Club Güzellik Salonu, hayal ettiğiniz hizmeti sunuyor. O muhteşem gün için tamamen içinize sinen bir görünüm elde etmeniz, kesin kararı verebilmeniz için provalar yapıyoruz. Provalarımızda nasıl bir saç modelini veya makyajda hangi stilleri tercih etmek istediğinizi soruyor ve isteklerinize uygun modelleri sizlerle paylaşıyoruz. Gelin saçı modeli ile makyaj uygulaması konusunda kararı verdikten sonra gelinlerimizle birlikte uygulamalar yapıyor ve düğün günü herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçiyoruz.

Ve düğün günü gelip çatıyor. Kuaför salonumuzdan içeriği girdiğiniz andan işlemleriniz bitip eşinizle karşılaşacağınız o büyülü ana kadar titiz bir çalışma yürütüyor, kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissetmeniz için size ferah bir ortam hazırlıyoruz. Zaman kaybetmeden prova yaparak belirlediğimiz saç modeli uygulamaya başlıyor, saç modelinizin bitmesine yakın makyajınızı uygulamaya başlıyoruz. Zaten saç ve makyajınızın önceden provasını yaptığımızdan bu süreç çok kolay ve keyifli geçiyor. En son saç aksesuarlarınızı da taktıktan sonra makyajınızın kalıcı olması için özel spreyler sıkıyoruz. Ve bu muhteşem güne hazırsınız…

Düğün gününde sevdikleriyle birlikte kuaförlük hizmeti almak isteyen gelin adayları önceden randevu almak şartıyla düğün günü sevdiklerini kuaförümüze getirebiliyor. Ekibimiz geniş olduğu için hiçbir aksama olmadan kuaförlük hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ankara gelin saçı ve makyajı hizmeti veren firmalardan bizi farklı kılacak daha birçok olanağımız var. Hem bu olanakları öğrenmek hem de fiyatlarımızın öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.