Bahar Kuaför

E-posta Gönder

 • Mamak, Ankara.

Ekiple Tanışın

Bahar Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Bahar Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bahar Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bahar Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Bahar Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız, sizi Bahar Kuaför Mamak/Ankara’ya davet ediyoruz.

Size her zaman profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunmak için başladığımız bu yolda, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla ilerlemeye devam ediyoruz. Düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınızın tamamında büyük bir titizlikle çalışıyoruz. İşimize duyduğumuz özenle salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda kullandığımız her ürün sadece en güvendiğimiz dünya markalarından oluşuyor. Ayrıca son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, salonumuzda kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı sizin görüşlerinizi göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek, düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her uygulamada da olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Gelin saçınızı tasarlarken yüz şekliniz, düğün mekanınız, duvağınız gibi pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Size en uygun saç modelini her detayıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra, kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızı, gelinliğinizi, gelin saçınızı ve tarzınızı analiz ederek size en uygun makyajı sizin görüşleriniz doğrultusunda tasarlıyoruz. Bakışlarınıza anlam katacak profesyonel kaş tasarım hizmetleri de sunuyoruz.Makyajınızı hazırlarken kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyorsunuz.

Salonumuzda profesyonel cilt bakımı da yapıyoruz. Düğün gününüzden önce yaptığımız bu uygulamalarla cildinizi ölü derilerden, kirden ve porlardan arındırarak makyajınızın da yüzünüzde kusursuz durmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıl ışıl güzelliğinizle adeta göz kamaştırmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Bahar Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Akdere Mah. Mehmet Ali Altun Cad.117/B Mamak /Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.