Kuaför Aynur Karabaşa

E-posta Gönder

  • Nallıhan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Kuaför Aynur Karabaşa Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kuaför Aynur Karabaşa Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Aynur Karabaşa Sık Sorulan Sorular

Kuaför Aynur Karabaşa gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Aynur Karabaşa gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Kuaför Aynur Karabaşa gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Aynur Karabaşa gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Aynur Karabaşa şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Aynur Karabaşa şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Aynur Karabaşa ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Aynur Karabaşa ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Aynur Karabaşa Hakkında

Güzellik sektörüne girdiğimiz andan itibaren ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden işimizi severek yapmaya devam ediyoruz. Ankara Nallıhan Aynur Kuaför olarak; “İçinizdeki güzelliği dışınıza yansıtıyoruz.” sloganıyla konuklarımıza sesleniyoruz. Burada her biri alanında tecrübeli, işinin ehli ve profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Tüm ekip olarak güler yüzlülüğümüzü eksik etmiyor ve misafirperverlik ve samimiyetle %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Aynur Kuaför güvencesiyle salonumuzda kişisel bakım ve güzellik amacıyla verdiğimiz pek çok hizmetimiz bulunuyor. Örnek vermek gerekirse bunlar arasında; leke ve kırışıklığa karşı cilt bakımı tedavisi, kesim, saç tasarımı, perma, boya, renklendirme, ombre ve sombre, balyaj ve röfle, örgü modelleri, topuz çeşitleri, manikür ve pedikür, kalıcı oje gibi işlemler bulunuyor. Aynı zamanda düğünler başta olmak üzere, özel gün ve organizasyonlar için de gece saçı ve makyajı da yapıyoruz.

Gelinlerimizin saçını yaparken kendi isteklerine olduğu kadar düğün konseptleri, gelinlik modelleri ve mevsim şartlarına dahi dikkat. Eğer diledikleri bir model varsa onu aynı şekilde yapıyoruz elbette ancak tecrübelerimizden ve bilgi birikimimizden faydalanarak fikirler de veriyoruz. Saç tasarımı haricinde türban tasarımı da yapıyoruz ve bu sayede tesettürlü gelinlerimize de hitap edebiliyoruz.

İsmen gelin başı dense de elbette ki sadece bununla sınırlı değil, mükemmel görünümü tamamlamak için aynı zamanda profesyonel bir makyaj da yapmak gerekiyor. Biz de gelinimizin yüz hatlarını öne çıkarıp gerçek güzelliğini vurgulayacak başarılı bir makyaj uyguluyoruz. En kaliteli makyaj malzemeleri ve ürünlerini kullanarak en iyi tekniklerle makyajın kalıcı ve pürüzsüz olmasını sağlıyoruz. Ten rengine göre tonlar seçip doğal görünmesini de sağlıyoruz.

Nallıhan Aynur Kuaför ailesi olarak sizi hayallerinizdeki gibi bir geline dönüştürmek için salonumuza bekliyoruz, yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.