Aslım Kuaför

E-posta Gönder

  • Altındağ, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Sahibi

Aslım Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Aslım Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Aslım Kuaför Sık Sorulan Sorular

Aslım Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Aslım Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Aslım Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Aslım Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Aslım Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Aslım Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Aslım Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Aslım Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Aslım Kuaför Hakkında

Gelinliğinizle şıklığınızı tamamlayan saçınız ve makyajınızdır. Bu yüzden şıklığınızı alanında uzman ekibimizle tamamlamak ister misiniz? Aslım Kuaför ailesi olarak size profesyonel hizmet, kalite ve hijyen sunuyoruz. En güzel gününüzde kusursuz görünmek istediğinizi biliyor, bu yüzden hassas dokunuşlarla mutluluğunuza katkıda bulunuyoruz.

Güzel kadınların tercihi olmanın mutluluğuyla her gelinimizi özel ilgiyle karşılıyoruz. Daima ilk olarak isteklerini öğrenmeyi tercih ediyor, harekete geçmek için ortak kararlar alıyoruz. Profesyonel bakış açımızdan ve tavsiyelerimizden de yararlanmak isterseniz, biz hazırız. Çünkü kimi zaman seçtiğiniz modelin gelinliğinizle nasıl duracağını gözünüzde canlandıramayabilirsiniz. Bunun için gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz ve yüz tipinize göre bir saç modeli tasarlamak en doğrusu olacaktır. Mesela; biz gelinlik modelinizin özellikle yaka kısmına odaklanıyoruz. Yakası kapalı bir gelinlik için yukarıdan toplu bir saç veya topuzu tercih ederiz. Örgü modelleri her saç uzunluğu ve yakaya uyumlu hale getirebilirken; dağınık, dalgalı ve omuzlarınızdan dökülen saç modelleri için yakası açık gelinlikleri tercih ederiz. Elbette bu bizim yorumumuz, siz geldiğinizde bu kararı en iyi şekilde alabilir, aynaya baktığınızda “Tam da hayal ettiğim gibi!”, diyebileceğiniz bir modelle şıklığınızı taçlandırabiliriz.

Bu arada Ankara gelin saçı modelleri arasında ses getirecek tarzınızın yanında bir de makyajınız var. Aslım Kuaför makyaj uzmanlarımız cilt sağlığınız için hijyenik kullanılan ve dünyaca ünlü markalardan seçtikleri ürünlerle hazırlıklara başlıyorlar. Teninizin rengine ve düğün konseptinize göre seçilen far, eyeliner, ruj ve allıklarla dikkat çekici güzelliğinizi ortaya çıkarıyorlar. Kontürleme ve doğru makyaj teknikleriyle ışıldamanızı da sağlıyorlar… Son nokta ise aksesuar ve duvağın takılması. Şimdi harikasınız!

Hiç şüpheniz olmasın, Ankara gelin makyajınız da saçınız gibi harika olacak. Bunun için Aslım Kuaför iletişim formunu tıklayarak ekibimizle tanışmanız yeterli! Avantajlı düğün paketlerimizle bütçenizi düşünen hizmetin ayrıcalıkları da sizi bekliyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.