Ankara Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ankara Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Ankara Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ankara Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ankara Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Ankara Kuaför Hakkında

Düğününüzde kaliteli bir saç ve makyaja sahip olmak için bir kuaför arayışındaysanız, sizleri Ankara Kuaför ile tanıştırmak istiyoruz. Salonumuzda ne gibi avantajlarla karşılaşacaksınız? Hemen anlatalım.

Bünyemizde 7-8 kişilik profesyonel bir ekip çalışıyor. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren ekibimizin, salonumuza geldiğiniz andan yanınızda olacağını ve ayrılacağınız süreye kadar her isteklerinizi en hızlı şekilde gerçekleştireceklerini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Gelin saçı ve makyajı için uzun soluklu eğitim aldıklarını ve yeterli sertifikaları olduğunu belirtelim. Kendinizi Ankara Kuaför’de güvende hissedeceksiniz.

Saç ve makyajınız dışında manikür, pedikür, cilt bakımı, ağda, epilasyon, takma kirpik ve tırnak hizmetlerini de salonumuzda bulabiliyorsunuz. Kusursuz bir gelin olmak için her türlü detayın tamamlanacağı gibi, normal bir günde dahi kendinizi iyi hissetmek için kapımızı çalabilirsiniz. Ankara Kuaför fırsatlarından faydalanmak ve uygun fiyatlarımızı değerlendirmek için hemen randevu alabilirsiniz. Özellikle bahar dönemiyle birlikte yoğunluğumuzun arttığını ve en az 2 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Böylelikle planladığınız tarihte tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışabiliyor ve sizlere eksiksiz bir hizmet sunabiliyoruz.

Kullandığımız tüm makyaj malzemelerin ve bunun dışındaki aksesuarların kalite ve sağlık standartlarından tam not aldığını ve onaylı markalar olduğunu belirtebiliriz. Kalitenin adresi Ankara Kuaför ile hem saçınız hem de makyajınızı düğünün sonuna kadar ilk hali gibi kalacak ve göz alıcı görünmeye devam edeceksiniz. Tabii ki bunu gerekli karışımlar ve spreylerle gerçekleştirdiğimizi ve dipnot olarak belirtelim.

Salonumuzun yüksek tavanlı olması sebebiyle oldukça ferah bir ortam sunduğunu belirtmek istiyoruz. Konuklarımız en kalabalık olduğu anda bile basık bir ortamdan uzak olacak, bunalmayacaklar. Kullandığımız aksesuarlar ve malzemelerin en yeni olacak şekilde seçildiğine dikkat ediyoruz. Tasarımımızı gerçekleştirirken de uyumlu bir görüntünün oluşması için özen gösterdik.

Eğer hakkımızda ayrıntılı bilgiye sahip olmak ve Ankara kuaför fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kızılay Mahallesi, İzmir-1 Cd. No:7, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ankara Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.