Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Ankara Kuaför

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ankara Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Ankara Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Ankara Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ankara Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Ankara Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Ankara Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Ankara Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Ankara Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, cilt bakımı, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.

Ankara Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ankara Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Ankara Kuaför Hakkında

Düğününüzde kaliteli bir saç ve makyaja sahip olmak için bir kuaför arayışındaysanız, sizleri Ankara Kuaför ile tanıştırmak istiyoruz. Salonumuzda ne gibi avantajlarla karşılaşacaksınız? Hemen anlatalım.

Bünyemizde 7-8 kişilik profesyonel bir ekip çalışıyor. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren ekibimizin, salonumuza geldiğiniz andan yanınızda olacağını ve ayrılacağınız süreye kadar her isteklerinizi en hızlı şekilde gerçekleştireceklerini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Gelin saçı ve makyajı için uzun soluklu eğitim aldıklarını ve yeterli sertifikaları olduğunu belirtelim. Kendinizi Ankara Kuaför’de güvende hissedeceksiniz.

Saç ve makyajınız dışında manikür, pedikür, cilt bakımı, ağda, epilasyon, takma kirpik ve tırnak hizmetlerini de salonumuzda bulabiliyorsunuz. Kusursuz bir gelin olmak için her türlü detayın tamamlanacağı gibi, normal bir günde dahi kendinizi iyi hissetmek için kapımızı çalabilirsiniz. Ankara Kuaför fırsatlarından faydalanmak ve uygun fiyatlarımızı değerlendirmek için hemen randevu alabilirsiniz. Özellikle bahar dönemiyle birlikte yoğunluğumuzun arttığını ve en az 2 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Böylelikle planladığınız tarihte tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışabiliyor ve sizlere eksiksiz bir hizmet sunabiliyoruz.

Kullandığımız tüm makyaj malzemelerin ve bunun dışındaki aksesuarların kalite ve sağlık standartlarından tam not aldığını ve onaylı markalar olduğunu belirtebiliriz. Kalitenin adresi Ankara Kuaför ile hem saçınız hem de makyajınızı düğünün sonuna kadar ilk hali gibi kalacak ve göz alıcı görünmeye devam edeceksiniz. Tabii ki bunu gerekli karışımlar ve spreylerle gerçekleştirdiğimizi ve dipnot olarak belirtelim.

Salonumuzun yüksek tavanlı olması sebebiyle oldukça ferah bir ortam sunduğunu belirtmek istiyoruz. Konuklarımız en kalabalık olduğu anda bile basık bir ortamdan uzak olacak, bunalmayacaklar. Kullandığımız aksesuarlar ve malzemelerin en yeni olacak şekilde seçildiğine dikkat ediyoruz. Tasarımımızı gerçekleştirirken de uyumlu bir görüntünün oluşması için özen gösterdik.

Eğer hakkımızda ayrıntılı bilgiye sahip olmak ve Ankara kuaför fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kızılay Mahallesi, İzmir-1 Cd. No:7, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey

  • Haritadaki Konumu

    Ankara Kuaför  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.