Harun Dinler Alyans Kuafor

E-posta Gönder

 • Altındağ, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Harun Dinler Alyans Kuafor Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Harun Dinler Alyans Kuafor Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Harun Dinler Alyans Kuafor Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Harun Dinler Alyans Kuafor Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Harun Dinler Alyans Kuafor Hakkında

Düğün gününüzde güzelliğinizle ışık saçabilmeniz için iyi yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemlidir. Profesyonel ellerden çıkmış, başarılı bir saçla ve makyajla sizin bile tahmin edemeyeceğiniz kusursuz bir güzelliğe kavuşmanız oldukça mümkün. Biz bunun için Alyans Kuaför Ankara olarak 4 kişilik profesyonel ekibimizle sizi kusursuz güzelliğinize kavuşturmak için özenle çalışıyoruz. Şimdiye kadar pek çok gelinin en güzel günlerinde güzellikleriyle ışıldamasını sağladık. Şimdi de sizin düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hazırız.

Salonumuzda modern tasarımlı, ferah bir atmosferimiz bulunuyor. Güler yüzlü personellerimizle, sevdiklerinize ve size en iyi hizmeti sunmak için kaliteli hizmet sunuyoruz.

Saç ve makyaj hazırlıklarınıza geçmeden önce sizin isteklerinizi ve hayallerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda sizin içinize tam olarak sinecek görüntüye ulaşmak için hazırlıklara başlıyoruz. Salonumuzda size en iyi hizmeti sunabilmek için olabildiğince doğal içerikli, kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı hazırlamaya başlarken saçınızın sizin beklentilerinize olduğu kadar yüz şeklinize ve gelinlik modelinize de uygun olmasına çok önem veriyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir görüntüyle davetlilerinizin önüne çıkmak isterseniz, renklendirme konusunda oldukça uzman bir ekiple çalıştığımızı bilmenizi istiyoruz. Saç modelinizi kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın kusursuz görüntüsünü düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Makyajınızı hazırlarken kullandığımız araçların ve ürünlerin temizliğine çok özen gösteriyoruz. Yüz şeklinizi ve saç modelinizi dikkate alarak size en uygun makyajı belirleyerek işe başlıyoruz. Kaliteli bir baz uygulamasıyla makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlıyoruz. Ardından makyajınızın düğün gününüz boyunca bozulmadan durması için kalıcılığı yüksek, kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Alyans Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Biz profesyonel ekibimizle güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.