Altın Fırça

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Altın Fırça Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Altın Fırça Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Altın Fırça Sık Sorulan Sorular

Altın Fırça gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Altın Fırça gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Altın Fırça düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Altın Fırça düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Altın Fırça gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Altın Fırça gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Altın Fırça şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Altın Fırça şehir dışında hizmet vermiyor.


Altın Fırça ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Altın Fırça ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Altın Fırça Hakkında

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle Ankara’nın en güzide semtlerinden bir tanesinde faaliyet gösteriyoruz. Altın Fırça ailesi olarak tarzıyla fark yaratan gelin saçı modellerini tasarlıyoruz. Şık gelinlerimizin güzelliğine son dokunuşları yapıyor, zarafetinizi en özel dokunuşlarla ortaya çıkarıyoruz. Bunun için alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Saçınızla ve makyajınızla ilgilenen toplam 5 kişiyiz.

Altın Fırça Çankaya’daki salonumuz; kapıdan içeriye adım attığınız anda kendinizi rahat hissedeceğiniz şekilde tasarladık. Çünkü düğün günü 10 kişiye kadar yakınlarınızı da ağırlayabilmek için ferah bir atmosfer yaratmayı tercih ettik. Ayrıca gelin saçı ve makyajı hazırlıkları yapılırken eğlenmemek, keyifli vakit geçirmemek de olmaz, değil mi? Bunun için sizi bir an önce görüşmeye bekliyoruz. Gelin, isteklerinize, tarzınıza ve yüz şeklinize uygun saç modelini tasarlayalım. Doğal makyaj tonlarıyla konseptinize uyan şıklığı da yakalayalım.

Tüm hazırlıklar tamam! Düğün günü erkenden salonumuzda yerinizi alıyorsunuz. Ekibimizin ilgi odağı oluyorsunuz ve zaman kaybetmeden çalışmalara da başlıyoruz. Saçınızı yıkıyor, tasarladığımız modele göre fön veya maşa yapıyoruz. Makyajınız için baz çalışmaları yapıyor, ardından tonlamalara geçiyoruz. Porselen makyajınızın gece boyunca bozulmaması ve sağlıklı bir cilt için dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanıyoruz. Hijyen ve sağlık koşullarını daima ön planda tutuyor, birinci sınıf hizmet için son derece özenli oluyoruz. Son rötuşlarla kusursuz güzelliğiniz için doğru makyaj tekniklerini uyguladığımızdan emin oluyor, aynada kendinizi gördüğünüzde mutlu olmanızı sağlıyoruz. Duvak ve aksesuarları da taktığımızda saçınızın modelini, kalıcı sprey ile makyajınızı da tamamlıyoruz.

Tüm bunların yanında; keratin saç bakımı, botoks, saç kesimi, renk değişikliği ve ombre gibi işlemler için düğün öncesi bir randevu ayarlamalıyız. Yapılacak işlemenin saçınıza tam oturması için bu konuda son derece özenli ve sistemli çalışmalıyız… Harika göründüğünüzü asla unutmayın! En özel modeller ve yeni tekniklerle Ankara gelin saç makyajı uygulamalarınızı Altın Fırça’da yaptırmaya hazır mısınız? Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.