Abdullah Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Abdullah Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Abdullah Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Abdullah Kuaför Sık Sorulan Sorular

Abdullah Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Abdullah Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Abdullah Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Abdullah Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Abdullah Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Abdullah Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Abdullah Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Abdullah Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Abdullah Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış gelin saçınız ve makyajınızla kusursuz bir güzelliğe ulaşmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise size harika bir haberimiz var. Çünkü Abdullah Kuaför Çankaya profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hizmetinizde.

Her biri alanında eğitim almış ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti vermek için durmaksızın çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle sektörümüzle ilgili düzenli olarak eğitimlere katılıyoruz ve güzellik alanındaki son trendleri yakından uyguluyoruz. Bu sayede kullandığımız teknikleri devamlı geliştiriyoruz, son moda saç ve makyaj trendlerini başarılı bir şekilde uygulayabiliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve tarzınızı doğru bir şekilde analiz ederek tamamen size özel bir gelin saçı modeli tasarlayabiliyoruz. Saçlarınızı hazırlarken sizin gelin saçınıza dair isteklerinizi ve görüşlerinizi ön planda tutuyor, her ayrıntısıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmayı hedefliyoruz. Saçlarınızın hazırlığını kaliteli saç sabitleyicileri ile noktalayarak, gelin saçınızın düğün gününüz boyunca bozulmasına engel oluyoruz.

Gelin saçınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızı yaparken yüz hatlarınıza uygun hareket etmeye özen gösteriyoruz. İster sade ve doğal görünümlü ister iddialı makyaj uygulamalarını başarılı bir şekilde hazırlıyoruz. Makyaj uygulamalarımızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede gün boyu makyajınız akmadan kusursuz güzelliğinizi koruyorsunuz. Salonumuzda profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları da yapıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ve zevk sahibi bir ekibe teslim edip, eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Abdullah Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Birlik Mah. 441 Cadde No: 29 B Çankaya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Abdullah Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.