Abdullah Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Abdullah Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Abdullah Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Abdullah Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Abdullah Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Abdullah Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış gelin saçınız ve makyajınızla kusursuz bir güzelliğe ulaşmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise size harika bir haberimiz var. Çünkü Abdullah Kuaför Çankaya profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hizmetinizde.

Her biri alanında eğitim almış ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti vermek için durmaksızın çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle sektörümüzle ilgili düzenli olarak eğitimlere katılıyoruz ve güzellik alanındaki son trendleri yakından uyguluyoruz. Bu sayede kullandığımız teknikleri devamlı geliştiriyoruz, son moda saç ve makyaj trendlerini başarılı bir şekilde uygulayabiliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve tarzınızı doğru bir şekilde analiz ederek tamamen size özel bir gelin saçı modeli tasarlayabiliyoruz. Saçlarınızı hazırlarken sizin gelin saçınıza dair isteklerinizi ve görüşlerinizi ön planda tutuyor, her ayrıntısıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmayı hedefliyoruz. Saçlarınızın hazırlığını kaliteli saç sabitleyicileri ile noktalayarak, gelin saçınızın düğün gününüz boyunca bozulmasına engel oluyoruz.

Gelin saçınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızı yaparken yüz hatlarınıza uygun hareket etmeye özen gösteriyoruz. İster sade ve doğal görünümlü ister iddialı makyaj uygulamalarını başarılı bir şekilde hazırlıyoruz. Makyaj uygulamalarımızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede gün boyu makyajınız akmadan kusursuz güzelliğinizi koruyorsunuz. Salonumuzda profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları da yapıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ve zevk sahibi bir ekibe teslim edip, eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Abdullah Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Birlik Mah. 441 Cadde No: 29 B Çankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Abdullah Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.