Düğün günü giyeceğiniz gelin ayakkabınızın hem şıklık hem rahatlık açısından çok iyi olması gerekiyor. Tüm gece ayakta olup rahatça dans etmek ve ertesi güne ağrıyan ayaklarla başlamamak için seçimine en çok dikkat etmeniz gereken bir aksesuardır gelin ayakkabıları. Peki, böyle özel bir ayakkabıya bir servet mi harcamam gerek, gelin ayakkabısı fiyatları ne diyenler için sevilen gelin ayakkabısı modellerini gelin ayakkabısı modellerini ve fiyatlarını derledik.

Dival Kundura

Özel tasarım gelin ayakkabıları sektöründe lider konumda bulunan firmalardan biridir Dival Kundura. Tamamen el işçiliği ile yapılan kumaş ve deri ayakkabıların fiyatları 200 TL ile 250 TL arasındadır. Bu, sadece size özel yapılacak ve en özel gecenizde giyineceğiniz bir ayakkabı için oldukça uygun bir fiyat.

dival_kundura_model - Dival Kundura özel tasarım gelinlik ayakkabısı modelleri

Ez Ayakkabı Diyarı

Eğlenceli, el yapımı gelin ayakkabılarıyla dikkatleri üzerine toplayan Ez Ayakkabı Diyarı, özellikle çöp adam çizimli eğlenceli tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Üstelik gelin ayakkabısı fiyatları konusunda oldukça iddialılar. Ez Diyarı’nda babetler 80 TL, topuklu gelin ayakkabıları 150 TL ve spor ayakkabılar da 100 TL.

ez_ayakkabi - ez_ayakkabi

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

37Numaracom

Yine eğlenceli tasarımları ve bol çeşit avantajıyla gelin ayakkabısı markaları arasından dikkat çeken bir diğer firma ise 37Numaracom. El boyama ve dantel tasarımlarda neredeyse yok yok diyebiliriz. Üstelik kendi istediğiniz bir resmi veya davetiyenizdeki bir detayı da çizdirebiliyorsunuz. Gelin ayakkabısı fiyatları ise, kullanılan malzemeye göre 119 TL’den başlayıp 389 TL’ye kadar uzanıyor. Uzun çizme gelin ayakkabılarından tercih edecekseniz, fiyatlar 590 TL’ye çıkabiliyor.

37numaracom - 37numaracom

Şehrindeki 145 Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (4)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

G Gamze

çok güzel modeller var insan karar vermekte çok zorlanıyor.

Fatoş Ülmez

çokkkkkkkkkkkkk füzel ya

MOG Muge_Ozan_Gurpinar

Arkadaşlar siz niye elestiriyosunuz ki yok güzelmiş yok çirkinmis bence ortası hem bir geceniz olucak hayatınızda önemli olan birakinda ona rahat bir ayakkabı gitmeyin evet yarın bacaklarniz agirabilir ma yani düğünuzde güzel giymryeceksiniz pes yani gerçi ben konvers giyecemde allah izin verirse evlenirken gelinligimin altına konvers giycem

I Irem

Bu ne ya bir gece içinde bu kadar para verilmez ki