• Min. Fiyat
    500-1.000 TL

Moral Shoes Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Fiyat
500-1.000 TL
Özellikler
Hazır Model

Moral Shoes Hakkında

Moral Shoes, özel modelleriyle düğün günü şıklığınızı büyük bir özenle tamamlıyoruz. Kadıköy’deki şubemizde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Her zaman kaliteden ve sade şıklıktan yana oluyoruz. Çünkü düğün boyunca rahat etmeniz ve durmaksızın eğlenebilmek için ayak sağlığınızı korumak önemli.

“Gelin ayakkabınızı nasıl bir model tercih edersiniz?”, sorusuyla alışverişe başlıyoruz. Topuklu ayakkabı, spor ayakkabı ve babetleri her renk tasarlayabiliyoruz. Gelinlik altına genellikle beyaz renk tercih ediliyor. Bu yüzden biz de örneklerimizi buna uygun sunuyoruz. Krem ve kırık beyaz tonlarında da çok zarif modellerimiz var. Ancak noktada araya bir öncelik daha giriyor! Ayakkabının yapıldığı malzeme. Kumaş ve deri kalitesinde de tercihinde de son derece incelikler var. Görüntü olarak ise parlak ve mat alternatifler olarak inceleyebileceğimiz bir konu.

Topuklu bir model tercih ediyorsanız, topuk yüksekliğine karar vermeliyiz. Gelinliğinizin buna uygun bir uzunlukta olması ve aynı zamanda rahatlığınız bir bütün. Kalın tabanlı ve platform modelleri de düşünün deriz. “Ama zarif bir ayakkabı modeli istiyorum.”, dediğinizi duyar gibiyiz. Modern tasarımlar ve yenilenen trendlerle ince ayakkabı zarafeti bu modellerde de mümkün. Bilekten bağlı bir model uzun gelinliklerde görülmeyeceği için rahat ve kolay kullanılır bir seçim olabilir… Tüm bunlara karar vermek için acele etmeyin ve gelin, emin olana kadar birlikte düşünelim!

Spor modellerde de özellikle boy uzatmak ve konfor bir arada elde edilen bir avantaj. Üstelik taşlı, işlemli ve kurdelelerle süslü modeller rahatlık kadar şıklık da sağlayacak size! Dilerseniz; söz, nişan, kına ayakkabıları ve abiyelerinize yakışacak modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Ayakkabı çanta uyumunu sağlayabilir, Moral Shoes Kadıköy’de her modeli inceleyebilirsiniz.

Hazırsanız, İstanbul gelin ayakkabısı modellerimizi incelemek için sayfanın üst kısmındaki fotoğraflara bakabilirsiniz. Daha fazla alternatif için iletişim formunu doldurarak ekibimizle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Altıyol Onur İşhanı No:10 Kadıköy / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.